Reklama [góra]

Na Pogoń za złotówkę? Trzeba pokazać siłę powiatu gryfińskiego


Już 14 lipca zainaugurujemy nowy sezon ligowy w Szczecinie. Na początek Portowcy zagrają z krakowską Wisłą. Trwa sprzedaż biletów na ten mecz, ale niektórzy będą mogli zakupić wejściówkę znacznie taniej. To dzięki akcji "Bitwa Powiatów", którą właśnie zaczynamy!

Na czym ona polega? O bilety za złotówkę "biją się" między sobą dwa powiaty. Na klubowym facebooku rozpocznie się jeszcze dzisiaj pojedynek, który potrwa do piątku (7 lipca, 9.00). Polegał on będzie na zebraniu jak największej liczby reakcji przyporządkowanej do danego powiatu. Uwaga: liczą się tylko reakcje pod postem głównym (bez reakcji w udostępnieniach posta).

W pierwszej serii o bilet za 1 zł na mecz z Wisłą Kraków powalczą fani z powiatów: gryfińskiego i stargardzkiego. Głosować mogą wszyscy kibice Pogoni, ale w interesie mieszkańców danego powiatu jest to, aby informować o meczu i zachęcać do głosowania swoich znajomych.

W piątek ogłosimy zwycięski powiat, którego mieszkańcy otrzymują tytuł „Gościa specjalnego” i będą mogli od tego momentu nabywać wejściówki za symboliczną złotówkę na mecz z Wisłą Kraków.

Zaczynamy od powiatów stargardzkiego i gryfińskiego, ale nie zapominamy o innych. Kolejne mecze to kolejne bitwy między powiatami o bilet za złotówkę. Zakończeniem akcji będzie podsumowanie i nagrodzenie tych powiatów, które najchętniej brały udział w naszej akcji, a więc pojawiały się najliczniej na stadionie - czytamy na oficjalnej stronie Pogoni Szczecin.

Aby wziąć udział w zabawie należy kliknąć odpowiednią reakcję w poście poniżej! Mieszkańcy powiatu muszą kliknąć na emotkę z wyrazem "zdziwienia". 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.