Reklama [góra]


Po finale Pucharu Playarena z udziałem drużyn z regionu



W sobotę 8 lipca w Warszawie odbyły się finał pucharu Playarena w turnieju brały udział między innymi drużyna z Chojny. 

Poznajmy rezultaty rywalizacji:


Grupa B

Bosman Team Banie Widuchowa
Dynamo Quatro Konin
FC Naruto Nowy Dwór Mazowiecki
Old School Supplements Team Lublin
OST Gdańsk

Wyniki
  • Old School Supplements Team - Bosman Team Banie 2:0 (0:0)
  • OST Gdańsk - Bosman Team Banie Widuchowa 3:1 (2:1)
  • Bosman Team Banie Widuchowa - Dynamo Quatro Konin 5:4
  • Bosman Team Banie Widuchowa - FC Naruto Nowy Dwór Maz. 3:2 (2:0)
Tabela Faza Grupowa 
1.  Old School Supplements Team Lublin 10 pkt
2.  OST Gdańsk 8 pkt
3.  Bosman Team Banie Widuchowa 6 pkt
4.  Dynamo Quatro Konin 3 pkt
5.  FC Naruto Nowy Dwór Mazowiecki 1 pkt


Grupa C

OKS Kolejorz Ełk
Campeones Wąchock Starachowice
Octagon Meble Woźniak Ostrów Wlkp.
A Seree Tee Krotoszyn
Ogniwo Babinek Gryfino


Wyniki:

10:25 Ogniwo Babinek Gryfino - Campeones Wąchock Starachowice 2:5 (0:2)
Bramki:
Ogniwo Babinek: Paweł Malanowski, Bartłomiej Woźniewski
Campeones Wąchock: Filip Niewczas (2), Tomek Kasprzyk (2), Emil Gołyski

10:25 A Seree Tee Krotoszyn - Octagon Meble Woźniak Ostrów Wlkp. 3:2 (1:1)
Bramki:
A Seree Tee: Karol Krystek, Łukasz Budziak, Dawid Przybylski
Octagon Meble Woźniak: Krzysztof Strzelec (2)

11:15 Ogniwo Babinek Gryfino - Octagon Meble Woźniak Ostrów Wlkp. 3:3 (2:1)
Bramki:
Ogniwo Babinek: Kamil Kuzio (3)
Octagon Meble Woźniak: Krzysztof Strzelec (2), Mateusz Galewski

11:40 A Seree Tee Krotoszyn - OKS Kolejorz Ełk 3:3 (2:3)
Bramki:
A Seree Tee: Karol Krystek (2), Patryk Wojtkowiak
OKS Kolejorz: Mateusz Wielgat, Kamil Stawiecki, Adrian Frącz

12:30 Ogniwo Babinek Gryfino - OKS Kolejorz Ełk 3:2 (3:1)
Bramki:
Ogniwo Babinek: Rafał Gnap, Bartłomiej Wo0źniewski, Grzegorz Kaniecki
OKS Kolejorz: Piotr Archacki, Kamil Stawiecki

12:55 Octagon Meble Woźniak - Campeones Wąchock Starachowice 1:4 (0:1)
Bramki:
Octagon Meble Woźniak: Filip Grzegorowski
Campeones Wąchock: Filip Niewczas (2), Emil Gołyski, Tomek Kasprzyk

13:45 Ogniwo Babinek Gryfino - A Seree Tee Krotoszyn 1:5 (1:2)
Bramki:
Ogniwo Babinek: Rafał Gnap
A Seree Tee: Dawid Przybyszewski (2), Marin Nowak, Mikołaj Marciniak, Daniel Olejnik


14:10 OKS Kolejorz Ełk - Campeones Wąchock Starachowice 1:4 (1:2)
Bramki:
OKS Kolejorz: Mateusz Wielgat
Campeones Wąchock: Emil Gołyski (2), Tomek Kasprzyk, Piotrek Serwicki

15:00 A Seree Tee Krotoszyn - Campeones Wąchock Starachowice 9:4
Bramki:
A Seree Tee: Karol Krystek (2), Dawid Przybyszewski (2). Łukasz Budziak (2), Mikołaj Marciniak, Mateusz Marciniak, Daniel Olejnik
Campeones Wąchock: Filip Niewczas (3), Emil Gołyski


15:00 OKS Kolejorz Ełk - Octagon Meble Woźniak Ostrów Wlkp. 2:3 (0:2)
Bramki:
OKS Kolejorz: Mateusz Wielgat, Adrian Frącz
Octagon Meble Woźniak: Krzysztof Strzelec (2), Mateusz Przybyłowicz


Tabela Faza Grupowa 

1. A Seree Tee Krotoszyn 10 pkt
2. Campeones Wąhocik Starahowice 9 pkt
3. Octagon Meble Woźniak Ostrów Wlkp. 4 pkt
4. Ogniwo Babinek Gryfino 4 pkt
5. OKS Kolejorz Ełk 1 pkt


Grupa E

Majstry Suchowola
VITIS Ogrody-Marzeń Tczew
Szybcy i Wściekli Pabianice
FC Wapienica Bielsko-Biała
Przez Twe Oczy Zielone Szczecin

Wyniki
  • Przez Twe Oczy Zielone Szczecin - VITIS Ogrody-Marzeń Tczew 0:1 (0:1)
  • Przez Twe Oczy Zielone Szczecin - Szybcy i Wściekli Pabianice 1:1 (1:0)
  • Przez Twe Oczy Zielone Szczecin - Majstry Suchowola 3:1 (2:1)
  • Przez Twe Oczy Zielone Szczecin - FC Wapienica Bielsko-Biała 3:2 (2:1)
Tabela Faza Grupowa 

1. VITIS Ogrody-Marzeń Tczew 10 pkt
2. Szybcy i Wściekli Pabianice 8 pkt

3. Przez Twe Oczy Zielone 8 pkt
4. FC Wapienica Bielsko-Biała 3 pkt
5. Majstry Suchowola 0 pkt

Cały turniej wygrał zespół  Dentim Clinic Katowice to właśnie katowiczanie będą reprezentować nasz kraj w II edycji EMF Champions League.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.