Reklama [góra]

Głosuj na Sołtysa Roku


Wiesława Henk jest Sołtysem Sołectwa Czelin w Gminie Mieszkowice od 2015 roku. Wcześniej aktywnie działała w KGW Czelin. 

Jest osobą bardzo aktywną i pracowitą. Swoim entuzjazmem i chęcią działania zaktywizowała mieszkańców Czelina do organizacji wielu imprez.


Tradycją stały się już cykliczne imprezy z okazji Dnia Dziecka, festyn z okazji zakończenia lata, wakacyjne podwórkowe place zabaw. Trzyma pieczę nad utrzymaniem porządku na stadionie wiejskim, miejsc rekreacyjnych przy obelisku upamiętniającym I słup graniczny oraz tablic informacyjnych o wykopaliskach czelińskich.


Osiągnięciem, za które chcielibyśmy wyróżnić Wiesławę Henk jest organizacja bardzo ważnego wydarzenia tj. 700 lecia Czelina (wieś miała w roku 1317 nadane prawa miejskie i była ważnym ośrodkiem transportu rzecznego). Pani sołtys była główny inicjatorem i pomysłodawcą tego święta. Koordynowała i zaplanowała całe przedsięwzięcie, zdobyła fundusze zewnętrzne. Zaangażowała koleżanki z KGW i mieszkanki do przygotowania poczęstunku dla wszystkich uczestników imprezy. Na długo pozostanie wszystkim w pamięci atrakcyjny program festynu (rys historyczny, występy artystyczne z okazji 70 lecia Szkoły Podstawowej w Czelinie, koncerty zespołów z MGOK i występ iluzjonisty oraz wystawy kronik i starych zdjęć, a potem wspaniała zabawa integracyjna).
Za to wszystko warto docenić Sołtys Wiesławę Henk, która swoją pracowitością jest przykładem dla innych bo wymaga przede wszystkim od siebie, aby dopiero później prosić innych.

Głosujmy na Wiesławę Henk doceńmy takich Sołtysów jak ona!Informacja o głosowaniu www.gs24.pl Sołtys roku 2017 ( zachodniopomorskie)

zakładka :Sołtys Roku 2017 - głosowanie rozpoczęte!

Zobacz aktualne wyniki i zagłosuj

Czytaj więcej: http://www.gs24.pl/plebiscyty/a/soltys-roku-2017-glosowanie-rozpoczete,12262864/
Głosuj przez SMS:
każdy głos mnożymy 1 razy
dziennie możesz oddać nieograniczoną liczbę głosów
aktualizacja wyników następuje w ciągu 1 minuty

Wiesława Henk
wyślij SMS o treści:
SOLTYS.23 na numer
72355 (koszt 2,46 zł z VAT)
Głosuj przez Facebook: (przez stronę konkursu)
każdy głos mnożymy 1 razy
dziennie możesz oddać 1 głos na każdą kandydaturę

wg regulaminu (fragment) SMS

Głosowanie odbywać się będzie za pomocą SMS Premium i będzie trwało od 4.08.2017 r. od godz. 00:00:01 do 25.08.2017 r. od godz. 23:59:59 na następujących warunkach:

głosowania SMS dokonuje się poprzez przesłanie SMS na numer 72355 w treści wpisując prefiks przypisany kandydatowi, który znajduje się na stronie Dziennika;

1) koszt wysłania SMS-a do 160 znaków wynosi 2,46 zł z VAT (2 zł + VAT);
2) jeden wysłany SMS to 1 głos w Plebiscycie na daną kandydaturę;
3) uczestnik Plebiscytu może oddać dowolną liczbę głosów i tym samym uzyskać dostęp do dowolnej ilości e-wydań, przy czym każdorazowe kolejne wysłanie SMS pod numer 72355 powoduje ponowne pobranie opłaty w wysokości 2,46 zł brutto;
FACEBOOK

Głosowanie odbywać się będzie również za pośrednictwem aplikacji internetowej Facebook (dalej jako „aplikacja FB”) poprzez kliknięcie na odpowiedni przycisk i będzie trwało od 4.08.2017 r. od godz. 00:00:01 do 24.08.2017 r. od godz. 23:59:59 na następujących warunkach:

1) uczestnicy muszą zalogować się na swoje konto FB;
2) uczestnicy muszą powiązać swoje konto na FB, ze swoim kontem w serwisie Dziennika;
3) warunkiem koniecznym do oddania głosu jest umożliwienie publikacji postu na tablicy właściciela konta w aplikacji FB w jego imieniu;
4) jedno kliknięcie to 1 głos w Plebiscycie na daną kandydaturę;
5) dzienny limit oddanych głosów (kliknięć) wynosi 1 głos za pośrednictwem jednego konta uczestnika w aplikacji FB.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.