Reklama [góra]

"Muzyka łączy pokolenia" - przyjdź, posłuchaj i spędź miło czas


Muzyka to nieodłączny element każdego z nas. Pójście na koncert nie jest sprawą kłopotliwą. Warto zatem zaplanować sobie sobotni wieczór i wybrać się do Rurki. Tam będziemy mieli okazję wysłuchać muzyki klasycznej już w tę sobotę (5 sierpnia). Wystartujemy o godzinie 19.00

Serdecznie zapraszamy na koncert "Muzyka łączy pokolenia". Wydarzenie to odbędzie się w Rurce obok Kaplicy templariuszy. Koncert ten jest realizowany w ramach projektu społecznik.

W baśniowej scenerii usłyszymy starowłoskie pieśni oraz pieśni polskie w wykonaniu Joanny Świłpy - studentki Akademii Muzycznej w Szczecinie oraz recital fletowy Adama Jamroza. - czytamy na jednym z portali społecznościowych Jacka Prętkiego. 

Na scenie zaprezentuje się również Irna Paliwoda (instrumenty klawiszowe) oraz Jakub Strycharczyk (flet). Historię templariuszy natomiast przybliży nam Andrzej Krywalewicz. Koncert poprowadzi Ks. Wojciech Koladyński.

Zabieramy ze sobą kocyki. Początek - sobota 5 sierpnia, godz 19.00. - dodaje.

Organizatorzy tego wydarzenia podkreślają - w sytuacji złych warunków atmosferycznych koncert odbędzie się w Kościele pw. Św. Józefa. 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.