Niespodzianka w Babinku, beniaminek ograł Odrę

To był świetny mecz w wykonaniu gospodarzy i zarazem beniaminka wojewódzkiej okręgówki. Ogniwo Babinek na inaugurację sezonu wygrał na własnym boisku z Odrą Chojna 4-3 (2-1).

Piłkarze oprócz sportowej rywalizacji mierzyli się jeszcze z deszczem i szalejącą burzą. Wynik otworzyli chwile po pierwszym gwizdku gospodarze a autorem gola był Łukasz Konraciuk. Odra próbowała doprowadzić do remisu, udało się to za sprawą Mikołaja Daszkiewicza w 34. minucie. Goście nie cieszyli się długo z remisu, chwilę później Ogniwo znowu wychodzi na prowadzenie po golu Konraciuka. Wynikiem 2-1 kończy się pierwsza połowa meczu.

Po zmianie stron ponownie Konraciuk wpisał się na listę strzelców. Sytuację w Odrze oprócz niekorzystnego wyniku skomplikowała druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Jakuba Pożyczki. Pomimo osłabienia biało - zieloni prowadzili śmiałe ataki na bramkę przeciwnika. W 65. minucie gola dla Odry z rzutu karnego zdobył Andrzej Ogonowski, kilka minut później ten sam zawodnik zdobył bramkę na 3-3.

Wynik spotkania rozstrzygnął się w 91. minucie po kontrze gospodarzy na bramkę Odry, gola zdobył Grzegorz Kaniecki, wcześniej Ogniwo nie wykorzystało rzutu karnego.