Raport z boisk: Energetyk i Odra z kolejnymi porażkami, Morzycko z kompletem punktów

Kolejny piłkarski weekend nie był udany dla wszystkich zespołów z naszego regionu. Energetyk przegrał kolejny mecz, podobnie jak Odra Chojna. Prawdziwy pogrom był w Dębnie. Świetny start sezonu kontynuuje Morzycko Moryń.

III liga
Energetyk Gryfino przegrał u siebie z Sokołem Kleczew 0-1 (0-0), jedynego gola w 56. minucie zdobył Arkadiusz Bajerski. Energia zajmuje 16. miejsce w tabeli (na 18 zespołów).

IV liga

Kolejne zwycięstwo odniósł beniaminek Morzycko Moryń, tym razem pokonali Polski Cukier Kluczevię Stargard 2-0 (2-0). Wynik otworzył w 9. minucie Bartosz Skóra, a tuż przed przerwą drugiego gola w 39. minucie zdobył Łukasz Baran.
Morzycko: Vitalii Prokop - Łukasz Baran (65' Aleksander Panicz), Adrian Dębicki, Paweł Gejdyk (88' Bartosz Zieliński), Remigiusz Miksiewicz (46' Jacek Chrzanowski), Mateusz Nagaj (85' Damian Jankowiak), Serhii Rudik, Bartosz Skóra, Radosław Stasiak, Szymon Turbicki, Maciej Ropiejko.

Bez zwycięstwa w lidze pozostaje Osadnik Myślibórz, który doznał trzeciej porażki w tym sezonie, tym razem przegrał na wyjeździe z Gryfem Polanów 4-1 (2-0). Kontaktową bramkę zdobył Patryk Korzeniewicz.

Wojewódzka Okręgówka

Bez punktów wciąż są piłkarze Odry Chojna, w drugim meczu w tym sezonie biało - zieloni przegrali u siebie z Wybrzeżem Rewal 2-3 (1-0). Gole dla Odry zdobyli: w 8. minucie Paweł Andrzejewski i w 72. min. Jakub Kuflowski.

Wysokiej porażki doznali piłkarze Dębu Dębno, którzy przed własną publicznością przegrali z Chemikiem Police aż 0-9. Komplet punktów przywieźli z Golczewa piłkarze Ogniwa Babinek, którzy pokonali miejscową Iskrę 0-2. Dla gości gole zdobyli: 20. min - Rafał Gnap i 76. min. Grzegorz Kaniecki.

Regionalna Okręgówka

Hokejowe wyniki padały w 2. kolejce spotkań o mistrzostwo Klasy Okręgowej - grupa Szczecin Południe. Unia Dolice rozgromiła u siebie 7-1 Orła Trzcińsko Zdrój.  Czcibor Cedynia w Drawnie przegrał z Drawą 6-0, taki sam wynik padł w Trzygłowie gdzie Odrzanka Radziszewo przegrała z Błękitnymi 6-0.
Czarni Lubanowo wygrali 2-1 z Myślą Dargomyśl, a Zieloni Zielin pokonali 3-1 SCRS Barlinek.

Pozostałe wyniki: Kłos Pełczyce - Klon Krzęcin 1-2, Sęp Brzesko - Orkan Suchań 3-0, Gavia Choszczno - Sokół Pyrzyce 5-2.

A klasa

Piast Piaseczno - Rurzyca Nawodna 4-2, Unia Swochowo - Mieszko Mieszkowice 0-0, Zjednoczeni Kurzycko - Chrobry Lisie Pole 3-3, Łabędź Widuchowa - LUKS Krzywin 2-1, Korona Klępicz -Czarni Czarnówko 2-0, Witniczanka Witnica - Pro-Team Żarczyn 3-1, Energetyk II Gryfino - Grot Gardno 3-1.
Mechanik Warnice - Iskra Banie 1-3