Reklama [góra]

Z Dębna powrócili z pucharami


W dniu 19 sierpnia zawodnicy UKS-T Victoria Chojna brali udział w Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Dębna. Klub Victorię Chojna w kat. do 18 lat reprezentowali Filip Marchewka oraz Piotr Junosz, którzy zajęli odpowiednio miejsca V oraz VI.

W kat. mężczyzn 19-40 lat II m-ce zajął Karol Kłonowski, III m-ce wywalczył Robert Bałachowski natomiast Michał Olejnik uplasował się na miejscach V/VI. W kat. mężczyzn 41-60 lat III m-ce zajął Tomasz Bałachowski. 

W okresie wakacyjnym zawodnicy Victorii przebywali na trzech pięciodniowych obozach sportowych w Wierzbięcinie, gdzie pod okiem trenerów i zawodników drugoligowych przygotowywali się do nowego sezonu.

Pierwsze zawody indywidualne organizowane przez ZZTS odbędą się już na początku września natomiast pod koniec miesiąca nastąpi inauguracja rozgrywek ligowych.

W obecnym sezonie ligowym Victoria występować będzie w IV lidze mężczyzn. Do Victorii po rocznym pobycie w Policach powrócił Robert Bałachowski, nową twarzą w drużynie będzie Paweł Zińczuk ze Szczecina, który powinien być dość dużym wzmocnieniem drużyny. 

UKS-T Victoria ogłasza nabór do sekcji tenisa stołowego dla dzieci ze szkół podstawowych (dziewczęta i chłopcy). Szczegółowych informacji udziela instruktor tenisa stołowego Tomasz Bałachowski nr.tel.501776110.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.