Reklama [góra]

Zawodnicy KM Chojna z dwoma pucharami na zawodach we Wschowej


W miniony weekend 29 i 30 lipca we Wschowej zawodnicy Klubu Motorowego Chojna startowali w 6. rundzie Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w Motocrossie zdobywając dwa puchary. 

W klasie MX 2C (250 ccm) Lubomir Sobol zdecydowanie wygrał dwa biegi zajmując najwyższe miejsce na podium, po sześciu rundach zajmuje czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej. 

W klasie MX 2C (450 ccm) Chris Seiffert w obydwu biegach przyjechał na metę drugi i zajął trzecie miejsce w zawodach, w klasyfikacji generalnej zajmuje trzecie miejsce. 

Nie startujący w zawodach z powodu kontuzji Kacper Chrostowski klasa MX 85 w poprzednich rundach uzyskał taką przewagę, że mimo braku punktów z jednej rundy w klasyfikacjo generalnej zajmuje drugie miejsce. 

Pozostałe miejsca chojeńskich zawodników: Jakub Szymański klasa MX 85 – 5 miejsce, Jakub Łotowski klasa MX Junior – 21 miejsce, Dawid Orzechowski klasa Masters – 19 miejsce, Jacek Woźniak klasa MX Quad Open – 18 miejsce. Po sześciu rundach KM Chojna zajmuje 7 miejsce wyprzedzając wszystkie kluby z Okręgu Szczecińskiego PZM. Kolejne zawody już 13 sierpnia w Rosówku.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.