Reklama [góra]

Filia Inter Cars rozpoczyna pracę, byliśmy w środku [foto] [video]


Chojeński oddział firmy Inter Cars rozpoczyna działalność, magazyn ma obsługiwać głównie klientów z powiatu gryfińskiego oraz Niemiec. 

Powstanie filii będzie zapewne miało wpływ na czas realizacji serwisów w warsztatach, które współpracują z firmą. Do tej pory na części do auta lub motocyklu czekało się około doby, teraz większość części będzie dostępna od ręki. Inter Cars w swojej ofercie ma również urządzenia wyposażenia warsztatów.Budowa obiektu rozpoczęła się w ubiegłym roku, pod koniec sierpnia rozpoczęło się zatowarowanie magazynu. Osoby zatrudnienie w obiekcie pochodzą z regionu a kierownikiem filii jest chojnianin - Łukasz Kugler.

- Sama załoga filii Inter Cars w Chojnie liczy 17 osób, to między innymi handlowcy, magazynierzy, kasjerki, do tego jest jeszcze zatrudnionych 7 kierowców - mówi nam Łukasz Kugler.

Powierzchnia całego budynku to ok 700 metrów kwadratowych, w tym 500 metrów kwadratowych to powierzchnia magazynu, na trzech poziomach znajduje się ponad 35 tysięcy różnych części do samochodów osobowych, ciężarowych i motocykli.Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.