Reklama [góra]

Krystyna Czubówna w Cedyni


Prezenterka, dziennikarka oraz popularna lektor Krystyna Czubówna odwiedzi Cedynią, spotkanie odbędzie się w niedzielę 15 października o godz. 16 w Hotelu Klasztor w Cedyni.

- Odwiedzi nas wyjątkowa osobistość, znana wszystkim głównie „ze słyszenia” - zachęcają do wzięcia udziału w spotkaniu organizatorzy.

Krystyna Czubówna to polska dziennikarka, prezenterka programów informacyjnych oraz lektorka audycji radiowych i filmów przyrodniczych, z czego właśnie słynie. Swoim spokojnym tonem głosu, ciekawą barwą przenosi słuchaczy w świat przyrody, zbliża do życia fauny i flory, a podczas prezentowania serwisów informacyjnych przekazuje ważne dla społeczeństwa informacje.

Spotkanie odbędzie się w ramach Festiwalu Czytania organizowanego przez Książnicę Pomorską, przeczyta fragmenty książki nagrodzonej tytułem Książki Roku 2016 lubimyczytać.pl w kategorii Literatura faktu, publicystyka - Sekretne Życie drzew Petera Wohlbena. Człowiek ten to leśnik ponad dwudziestoletnim stażem w Zarządzie Lasów Państwowych w Niemczech. Obecnie opiekuje się lasami w Reńskich Górach Łupkowych. Tam z powodzeniem praktykuje leśnictwo oparte na ekologicznych i ekonomicznych podstawach. Jest częstym gościem w programach telewizyjnych. Swoją wiedzą chętnie dzieli się w licznych publikacjach i podczas seminariów.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.