Reklama [góra]


Morzycko na prowadzeniu, Odra pnie się w górę - raport z boisk [foto]


Za nami kolejny piłkarski weekend. Energetyk Gryfino oddaliło się od strefy spadkowej a Morzycko Moryń nie oddaje fotela lidera. Odra Chojna pnie się w górę i w obecnej chwili zajmuje piątą pozycję. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami oraz tabelami poszczególnych lig.

III liga:
Energetyk Gryfino - GKS Przodkowo 3:2

1. Świt Skolwin - 25 pkt.
2. Sokół Kleczew - 23 pkt.
3. Bałtyk Gdynia - 22 pkt
4. KKS 1925 Kalisz - 19 pkt
5. Elana Toruń - 19 pkt
6. Lech II Poznań - 17 pkt
7. Polonia Środa Wlkp - 17 pkt
8. Pogoń II Szczecin - 17 pkt
9. Kotwica Kołobrzeg - 15 pkt
10. Wda Świecie - 14 pkt
11. Wierzyca Pelpin - 13 pkt
12. Centra Ostrów Wlkp. - 10 pkt
13. KP Starogard Gdański - 10 pkt
14. Energetyk Gryfino - 8 pkt
15. Jarota Jarocin - 8 pkt
16. GKS Przodkowo - 6 pkt
17. Unia Solec Kujawski - 4 pkt
18. Górnik Konin - 3 pkt

IV liga
Morzycko Moryń - Intermarche-Rega Trzebiatów 3:1,
Osadnik Myślibórz - Vineta Wolin 0:3

1. Morzycko Moryń - 24 pkt
2. Bałtyk Koszalin - 23 pkt
3. Hutnik Szczecin - 20 pkt
4. Sokół Karlino - 20 pkt
5. Jeziorak Szczecin - 19 pkt
6. MKP Szczecinek - 19 pkt
7. Intermarche-Rega Trzebiatów - 17 pkt
8. Ina Goleniów - 16 pkt
9. Gryf Kamień Pomorski - 14 pkt
10. Vineta Goleniów - 12 pkt
11. PC Kluczevia Stargard - 11 pkt
12. GKS Leśnik Manowo - 11 pkt
13. Gryf Polanów - 11 pkt
14. Sparta Węgorzyno - 9 pkt
15. Olimp Gościno - 9 pkt
16. Iskra Białogard - 9 pkt
17. Rasel Dygowo - 7 pkt
18. Osadnik Myślibórz - 3 pkt

Wójewódzka Okręgówka
Odra Chojna - Zorza Dobrzany 1:0,
Iskra Golczewo - Dąb Dębno 4:0

1. Chemik Police - 22 pkt
2. Flota Świnoujście - 18 pkt
3. Błękit II Stargard - 17 pkt
4. Arkonia Szczecin - 14 pkt
5. Odra Chojna - 12 pkt
6. Mierzynianka Mierzyn - 12 pkt
7. Zorza Dobrzany - 12 pkt
8. Stal Szczecin - 12 pkt
9. Piast Chociwel - 12 pkt
10. Ogniwo Babinek - 10 pkt
11. Wicher Brojce - 9 pkt
12. Iskra Golczewo - 8 pkt
13. Dąb Dębno - 7 pkt
14. Błękit Pniewo - 7 pkt
15. Wybrzeże Rewalskie Rewal - 4 pkt
16. Biali Sądów - 3 pkt

Regionalna Okręgówka
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Orzeł Łożnica 1:2,
Czarni Lubanowo - Klon Krzęcin 2:0,
Piast Karsko - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 9:3,
Czcibor Cedynia - Orkan Suchań 1:2,
Kłos Pełczyce - Zieloni Zielin 1:1.

1. Gavia Choszczno - 19 pkt
2. Drawa Drawno - 16 pkt
3. Orkan Suchań - 15 pkt
4. Sęp Brzesko - 14 pkt
5. Sokół Pyrzyce - 13 pkt
6. Polonia Giżyn - 13 pkt
7. Unia Dolice - 12 pkt
8. Czarni Lubanowo - 12 pkt
9. Orzeł Trzcińsko Zdrój - 12 pkt
10. Czcibor Cedynia - 12 pkt
11. Klon Krzęcin - 10 pkt
12. Piast Karsko - 8 pkt
13. Kłos Pełczyce - 8 pkt
14. SCRS Barlinek - 7 pkt
15. Myśla Dargomyśl - 6 pkt
16. Zieleni Zielin - 5 pkt

A-klasa
Pro-Team Żarczyn 1:1 Chrobry Lisie Pole
Witniczanka Witnica 4:2 Korona Klępicz
LUKS Krzywin 3:6 Rurzyca Nawodna
Grot Gardno 5:2 Czarni Czarnówko
Zjednoczeni Kurzycko 0:6 Mieszko Mieszkowice
Łabędź Widuchowa 1:5 Unia Swochowo
Energetyk II Gryfino 5:1 Piast Piaseczno

1. Energetyk II Gryfino - 21 pkt
2. Witniczanka Witnica - 18 pkt
3. Mieszko Mieszkowice - 16 pkt
4. Łabędź Widuchowa - 15 pkt
5. Grot Gardno - 13 pkt
6. Korona Klępicz - 13 pkt
7. Zjednoczeni Kurzycko - 9 pkt
8. Unia Swochowo - 8 pkt
9. Czarni Czarnówko - 7 pkt
10. Piast Piaseczno - 7 pkt
11. Chrobry Lisie Pole - 5 pkt
12. Pro-Team Żarczyn - 5 pkt
13. Rurzyca Nawodna - 3 pkt
14. LUKS Krzywin - 0 pkt

B klasa 
Wicher Steklno 2:2 Tywa Swobnica
Czarni II Lubanowo 1:8 Ogniwo II Babinek
Polonia Gryfino 4:1 Sokół II Pyrzyce
Zryw Góralice Sokół Różańsko
Chrobry Boleszkowice 4:0 Sekwoja Brwice

1. Polonia Gryfino - 18 pkt
2. Wicher Steklno - 11 pkt
3. Sekwoja Brwice - 10 pkt
4. Sokół II Pyrzyce - 10 pkt
5. Tywa Swobnica - 8 pkt
6. Ogniwo II Babinek - 7 pkt
7. Chrobry Boleszkowice - 5 pkt
8. Zryw Góralice - 5 pkt
9. Sokół Różańsko - 4 pkt
10. Czarni II Lubanowo - 0 pkt




Juniorzy
Odra Chojna - Zieloni Zielin 2:1
Iskra Banie - GKS Golenice 3:7
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Witniczanka Witnica - 3:0

1. Orzeł Trzcińsko Zdrój - 12 pkt
2. Odra Chojna - 11 pkt
3. Łabędź Widuchowa - 8 pkt
4. Dąb Dębno - 7 pkt
5. GKS Golenice - 6 pkt
6. Witniczanka Witnica - 6 pkt
7. Zieloni Zielin - 4 pkt
8. Osadnik Myślibórz - 4 pkt
9. Iskra Banie - 4 pkt
10. Mieszko Mieszkowice - 0 pkt

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.