Reklama [góra]

Piłkarze Pogoni Szczecin gościli w Chojnie i Cedyni [foto] [video] [KONKURS]


Piłkarze Pogoni Szczecin w ramach projektu "Pogoń On Tour" odwiedzili Chojnę i Cedynię. Spotkanie odbyło się na zaproszenie właścicieli Restauracji Piastowska i Hotelu Piast - Andrzeja i Roberta Erdmann. Partnerem wydarzenia był portal chojna24.pl.

Nasz region odwiedzili zawodnicy występujący na co dzień w ekstraklasie - Hubert Matynia, Sebastian Rudol, Dariusz Formella, Marcin Listkowski i Dawid Niepsuj. Nie zabrakło również klubowej maskotki - Gryfusa.Zawodnicy Pogoni odbyli trening z młodymi piłkarzami Odry Chojna trenowanymi przez Marka Łągiewczyka, odbywały się również konkursy i zabawy. Wydarzenie prowadził lokalny dj i konferansjer Paweł Sławiński.

Nagrodami w konkursach były klubowe gadżety, wszyscy mieli okazję wziąć autografy i zrobić sobie wspólne zdjęcie z piłkarzami.Zobacz zdjęcia wykonane przez Cezarego Kujawskiego 

Zobacz zdjęcia wykonane przez Przemysława Kaweńskiego


ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE

Na naszym profilu na Facebooku należy wytypować prawidłowy wynik dzisiejszego meczu Polska - Czarnogóra. Typy należy podawać w komentarzu pod postem umieszczonym na facebooku.Na naszym facebooku można było oglądać relację na żywo z wizyty zawodników Pogoni w Chojnie.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.