Reklama [góra]


Koniec piłkarskiej jesieni [tabele] [video]


Piłkarska jesień  za nami zapraszamy na podsumowanie ligowych zmagań ostatniego weekendu oraz zapoznania się z tabelami na półmetku sezonu 2017/2018. 

III liga

Energetyk Gryfino w ostatnim w tym roku ligowym meczu zremisował bezbramkowo u siebie z KP Starogard Gdański 0-0.

Tabela III ligi - runda jesienna

1. Elana Toruń 37 | 27 / 11
2. Świt Szczecin 36 | 36 / 13
3. Kotwica Kołobrzeg 32 | 25 / 16
4. Bałtyk Gdynia 32 | 37 / 17
5. KKS 1925 Kalisz 31 | 25 / 10
6. Sokół Kleczew 31 | 26 / 12
7. Lech II Poznań 28 | 26 / 17
8. Polonia Środa Wlkp. 27 | 27 / 23
9. Pogoń II Szczecin 25 | 22 / 20
10. Wda Świecie 22 | 27 / 34
11. Wierzyca Pelplin 22 | 19 / 27
12. Centra Ostrów Wlkp. 19 | 23 / 34
13. Jarota Jarocin 17 | 18 / 27
14. KP Starogard Gdański 15 | 14 / 20
15. GKS Przodkowo 13 | 20 / 38
16. Unia Solec Kujawski 11| 13 / 30
17. Energetyk Gryfino 11 | 9 / 29
18. Górnik Konin 10 | 24-40

IV liga  

Morzycko Moryń pokonało w Gościnie miejscowy Olimp 0-1, zwycięskiego gola w 55. minucie zdobył Maciej Ropiejko. Osadnik Myślibórz przegrał u siebie z Iskrą Białogard 2-3.

Tabela IV ligi - runda jesienna

1. Bałtyk Koszalin 42 | 35 / 10
2. Morzycko Moryń 38 | 34 / 14
3. MKP Szczecinek 30 | 26 / 18
4. Hutnik Szczecin 29 | 33 / 32
5. Sokół Karlino 28 | 19 / 22
6. Intermarche-Rega Trzebiatów 27 | 36 / 30
7. GKS Leśnik Manowo 26 | 28 / 29
8. PC Kluczevia Stargard 26 | 26 / 21
9. Jeziorak Szczecin 25 | 30 / 22
10. Vineta Wolin 24 | 32 / 20
11. Gryf Kamień Pomorski 23 | 33 / 32
12. Ina Goleniów 21 | 28 / 29
13. Gryf Polanów 21 | 18 / 27
14. Iskra Białogard 20 | 17 / 26
15. Sparta Węgorzyno 18 | 28 / 41
16. Rasel Dygowo 15 | 21 / 25
17. Olimp Gościno 14 | 14 / 25
18. Osadnik Myślibórz 3 | 15-50


Wojewódzka Okręgówka

Odra Chojna pewnie pokonała Flotę Świnoujście 5-2 (2-1). Wynik meczu w 30. minucie otworzył Madera, 12. minut później za sprawą Borczyńskiego było już 2-0. Przed przerwą czerwoną kartką ukarany został zawodnik gospodarzy. Odra straciła również bramkę. Po przerwie pomimo osłabienia strzelali już tylko biało - zieloni, a kolejne gole to zasługa Pawła Andrzejewskiego 30. minucie, Staniszewskiego w 58., Borczyńskiego w 71. i Waniela w 88.

 

Dąb Dębno przegrał u siebie z Białymi Sądów 2-4, a Ogniwo Babinek zostało w Stargardzie rozgromione przez rezerwy Błękitnych aż 8-1.

Tabela Szczecińska Klasa Okręgowa - runda jesienna

1. Chemik Police 41 | 63 / 4
2. Błękitni II Stargard 35 | 55 / 20
3. Flota Świnoujście 28 | 47 / 32
4. Arkonia Szczecin 24 | 26 / 33
5. Odra Chojna 24 | 33 / 32
6. Ogniwo Babinek  22 | 31 / 36
7. Stal Szczecin 22 | 25 / 27
8. Zorza Dobrzany 22 | 23 / 25
9. Piast Chociwel 21 | 24 / 29
10. Mierzynianka Mierzyn 20 | 25 / 27
11. Iskra Golczewo 17 | 21 / 38
12. Wicher Brojce 16 | 26 / 34
13. Błękit Pniewo 14 | 31 / 38
14. Wybrzeże Rewalskie Rewal 14 | 24 / 42
15. Biali Sądów 12 | 11 / 18
16. Dąb Dębno 10 | 31 / 55

Regionalna Okręgówka

Piast Karsko - Czcibor Cedynia 0-2, Zieloni Zielin - Polonia Giżyn 3-0, Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Kłos Pełczyce 1-4, Czarni Lubanowo - Drawa Drawno 1-4, Pomorzanin Nowogard - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 1-0.

Tabela Klasa Okręgowa grupa Szczecin Południe - runda jesienna

1. Gavia Choszczno 32 | 35 / 18
2. Sokół Pyrzyce 32 | 43 / 30
3. Drawa Drawno 30 | 54 / 30
4. Orkan Suchań 28 | 24 / 24
5. Sęp Brzesko 26 | 32 / 24
6. Unia Dolice 22 | 42 / 28
7. Polonia Giżyn 21 | 34 / 29
8. Czcibor Cedynia 20 | 27 / 33
9. Zieloni Zielin 18 | 25 / 34
10. Kłos Pełczyce 18 | 25 / 24
11. Orzeł Trzcińsko-Zdrój 17 | 32 / 46
12. SCRS Barlinek 16 | 28 / 22
13. Klon Krzęcin 16 | 24 / 41
14. Czarni Lubanowo 16 | 20 / 37
15. Myśla Dargomyśl 15 | 32 / 43
16. Piast Karsko 10  | 22 / 36

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.