Reklama [góra]

Konkurs dla czytelników - wygraj film "Zesłanie" na DVD i płytę zespołu stronaB [konkurs] [video] [foto]


Tylko w serwisie YouTube film "Zesłanie" wyprodukowany przez naszą redakcję obejrzało już ponad 3 tysiące widzów. Produkcja miała również swoja premierę w telewizji na antenie TV Republika. 

Film opowiadający historię trzech mieszkańców powiatu gryfińskiego, którzy przeżyli zsyłkę na Sybir, został ciepło przyjęty przez widzów. To drugi film wyprodukowany przez portal chojna24.pl.Film "Zesłanie" jest już dostępny na płycie DVD, można go zakupić w naszej redakcji (ul. Bałtycka 14, Chojna). Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs w którym rozlosujemy pięć zestawów składających się z filmu na DVD oraz płyty zespołu stronaB, ich piosenka jest głównym utworem muzycznym w filmie. Dla osoby, która jako pierwsza odpowie prawidłowo na pytania, mamy płytę z dedykacją od zespołu stronaB.

Zasady konkursu publikujemy na dole tego artykułu, zapraszamy również do obejrzenia reportażu jak wyglądało kręcenie filmu od kulis.
Film można obejrzeć na naszym kanale w serwisie YouTube, na kanale Telewizji Republika, w serwisie wykop.pl oraz na joemonster.org.


Konkurs

Do wygrania pięć zestawów - płyta DVD z filmem i płyta zespołu stronaB. 
Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć prawidłowo na poniższe pytania:
  1. Kto wykonuje i jaki tytuł ma piosenka, która jest głównym utworem w filmie (śpiewana przez kobietę).
  2. "Ten lęk, ten strach i tak bym chciała i tak bym chciała ta nasza Polska była stabilna, żeby te nasze wnuki, prawnuczki miały cel w swoim życiu ..." w której minucie filmu padają powyższe słowa i kto je wypowiada?
  3. Czy potrafisz wskazać co najmniej jedno miejsce w którym kręcone były sceny do filmu "Zesłanie"?
Odpowiedzi należy wysłać na adres redakcja@chojna24.pl. W e-mailu należy podać imię i nazwisko oraz nr telefonu. W temacie należy wpisać "Zesłanie - konkurs". Wyniki konkursu ogłosimy na początku grudnia. 
Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.