Tenis Stołowy: Zawodnicy Victorii na zawodach w Przelewicach

W sobotę 18 listopada zawodnicy Victorii Chojna uczestniczyli w silnie obsadzonym turnieju o mistrzostwo Gminy Przelewice .

W kategorii Szkół Podstawowych IV miejsce zajął Piotr Junosz, który po pięciosetowym pojedynku przegrał mecz o III miejsce z zawodnikiem Salosu Szczczecin. Victorię reprezentowali ponadto Krzysztof Zawalski, Michał Gawlas oraz Oskar Zawadzki, którzy również pokazali się z bardzo dobrej strony.

W kategorii mężczyzn do lat 40 Victorię reprezentowali Karol Kłonowski, Michał Olejnik oraz Robert Bałachowski. W silnie obsadzonej kategorii, gdzie pojedynki stały na bardzo wysokim poziomie II miejsce zajął Robert Bałachowski, który w finale przegrał z Bartoszem Dobrowolańskim ze Szczecina, który w ubiegłym sezonie występował w drugoligowym zespole Visonex LUKS Top Wierzbięcin. Na trzecim miejscu uplasował się Michał Olejnik, który w pojedynku o III miejsce wygrał z Dawidem Wajdą ze Stargardu. W pierwszej dziesiątce znalazł się również Karol Kłonowski.

W kategorii mężczyzn +40 lat Victorię reprezentował Tomasz Bałachowski, który uplasował się na m-cu 5-6 . W przyszłą sobotę Victoria wyjeżdża na dwa mecze ligowe do Trzebiatowa oraz do Kołobrzegu.

- Liczymy na dobry wynik, który pozwoli nam utrzymać pozycje lidera w IV lidze - mówi Tomasz Bałachowski.