Reklama [góra]

Victoria liderem IV ligi tenisa stołowego


W sobotę 4 listopada UKS-T Victoria Chojna rozegrała kolejne mecze w IV lidze tenisa stołowego. W pierwszym meczu Victoria podejmowała III KS ATS Stargard a w drugim II KS ATS. 

Po bardzo emocjonującym meczu w którym sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie Victoria zremisowała z liderem rozgrywek III KS Stargard 5:5 ratując punkt w ostatnich dwóch pojedynkach.

Wielkie brawa dla drużyny, która pokazała charakter, wolę walki i determinację w pojedynku z doświadczoną drużyną ze Stargardu.

Skład Victorii oraz zdobyte punkty: Olejnik Michał - 1 pkt.; Kłonowski Karol - 2 pkt.; Bałachowski Robert - 1pkt; Zińczak Paweł - 1 pkt. W składzie znaleźli się ponadto Filip Marchewka oraz Krzysztof Jachowicz.

W drugim sobotnim spotkaniu Victoria zmierzyła się z II KS ATS Stargard zwyciężając drużynę gości 6:4. Mecz od początku do końca był pod kontrolą naszej ekipy.

Skład Victorii oraz zdobyte punkty: Olejnik Michał -2,5 pkt.; Kłonowski Karol -1,5 pkt.; Zińczak Paweł -1,5 pkt.; Bałachowski Robert -0,5 pkt. Skład uzupełnili Filip Marchewka oraz Krzysztof Jachowicz .

Sobotnimi pojedynkami Victoria udowodniła, że każdy przeciwnik w tym sezonie będzie miał bardzo ciężko by pokonać nasz silny i wyrównany zespół.

Miłą niespodziankę dla naszej drużyny sprawił zespół z Dębna pokonując III KS ATS Stargard.7:3. Dzięki porażce drużyny ze Stargardu Victoria awansowała na pierwsze miejsce w ligowej tabeli.
Kolejne mecze Victoria rozegra 25 listopada na wyjeździe a przeciwnikami naszej drużyny będą zespoły z Trzebiatowa oraz z Kołobrzegu

UKS-T Victoria dziękuje wszystkim Sponsorom, którzy wsparli działalność Klubu i przyczynili się do rozwoju sportowego naszych zawodników. 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.