Reklama [góra]

Wyśpiewane laury przez wokalistów z MOK w Moryniu


Wokaliści i zespoły z Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu wzięli udział w IX Przeglądzie Piosenki Religijnej w Boleszkowicach. Mottem tegorocznej edycji było wezwanie św. Augustyna „Śpiewajcie głosem, śpiewajcie sercem, śpiewajcie swoim życiem”.

Uczestnicy wykazali się bogatym repertuarem piosenek o tematyce religijnej i pomysłowością
w twórczych wykonaniach. Gospodarze jak co roku zaskoczyli oryginalnym przygotowaniem sceny. Sala gimnastyczna zamieniła się w przepiekną scenę dla artystów i kawiarenkowe miejsce dla publiczności. Klimat i wystrój tego miejsca był wyj atkowy, bardzo ciepły i niepowtarzalny.

Udział we wszystkich kategoriach wzięło ponad 70 uczestników. Nasi najmłodsi reprezentanci z MOK w Moryniu zaskoczyli jurorów interpretacją i twórczym wykonaniem piosenki. Spośród 19 uczestników w kategorii 7-9 lat, z Morynia miejsca zajęli:

III miejsce -Giannis Podgórny,
II miejsce -ex aequo Iga Zelmachowicz i Julia Makówka,
(I miejsce otrzymała Sofia Jelonkiewicz z Rzepina. )

W kategorii zespoły 7-9 lat również MOK w Moryniu był widoczny:

II miejsce -zespół ISKIERKI (Iga Zelmachowicz, Julia Makówka, Julia Kostrzewa, Zosia Tarnowska, Agata Kwiecień)

wyróżnienie -zespół Wesołe Nutki ( Hania Wołodźko, Agata Kwiecień, Antek Kostrzewa, Giannis Podgórny)

Ponadto MOK w Moryniu reprezentowały również solistki: Hania Cieślak, Hania Wołodźko, Agata Kwiecień, Marta Kwiecień, oraz duet GALA ( I. Zelmachowicz, J. Makówka). Gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałych występów i życzymy dalszej wytrwałej pracy wokalnej.

instr. muz. MOK w Moryniu
Ewa Kwiecień

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.