Reklama [góra]

Zapraszają na Jarmark Bożonarodzeniowy i wspólną gminną wigilięTradycją stało się już organizowanie w gminie Cedynia Jarmarku Bożonarodzeniowego. W tym roku odbędzie się już 3. jego edycja. Z tej okazji Burmistrz Cedyni Gabriela Kotowicz, Przewodniczący Rady Miejskiej w Cedyni Krzysztof Nowak oraz Dyrektor Cedyńskiego Ośrodka Kultury i Sportu Andrzej Łazowski mają zaszczyt zaprosić wszystkich Mieszkańców gminy Cedynia na plac Wolności, aby wspólnie móc przeżywać radość z nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Na wszystkich przybyłych gości czekać będzie mnóstwo świątecznych atrakcji. Spacer pomiędzy stoiskami pełnymi ozdób świątecznych i podziwianie wyrobów rękodzielniczych naszych lokalnych artystów będzie okazją do zakupienia drobnych prezentów dla rodziny.

Przez cały czas trwania Jarmarku na scenie będą występować zespoły wokalne w repertuarze najpiękniejszych kolęd i pastorałek, między innymi Familiaris, Emeranto, Kalimera, Gardnianki, Marzenie, Martyna Bartosewicz, artyści COKiS pod kierunkiem J. Rusaka

Zwieńczeniem Jarmarku Bożonarodzeniowego będzie Gminna Wigilia w wielkim gronie. Będzie to wspaniała okazja do tego, aby przełamać się opłatkiem i przekazać sobie znak pokoju. Na gości czeka na wspólne kolędowanie oraz degustacja wigilijnych potraw, między innymi pierogów, krokietów czy barszczu. Dania na wielkim wigilijnym stole pojawią się dzięki uprzejmości sponsorów – Tomasza Siergieja, Sławomira Kruszyńskiego oraz Krzysztofa Góreckiego.

Zapraszamy na plac Wolności 17 grudnia 2017 o godzinie 12.30
Gminna Wigilia odbędzie się o godzinie 16.00.

PROGRAM JARMARKU BOŻONARODZENIOWEGO

12:30 – oficjalne otwarcie Jarmarku Bożonarodzeniowego

12:45 – prezentacja stoisk biorących udział w Jarmarku

13:00 – blok kolędowy – występy artystów, takich jakich jak:

Familiaris, Emeranto, Kalimera, Gardnianki, Marzenie, Martyna Bartosewicz, artyści COKiS pod kierunkiem J. Rusaka

16.00 Gminna Wigilia w wielkim gronie
- wspólne kolędowanie,
- opłatek
- degustacja wigilijnych potraw

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.