Reklama [góra]

/center>

Znalezienie choinki wcale nie jest łatwe, wiemy gdzie znajdziesz duży wybór i doskonałe ceny!


Święta coraz bliżej, a w naszych domach niebawem powinna pojawić się choinka. Wybranie świątecznego drzewka nie jest wcale łatwe, jak co roku najpopularniejsze są żywe choinki, które sprawiają, że w domu poczujemy prawdziwy zapach świąt. Duży wybór choinek znaleźć możemy na plantacji w Mieszkowicach. 

- Mamy świerk pospolity, świerk srebrny oraz jodłę kaukaską, posiadamy bardzo duży wybór choinek w rozmiarach standardowych, czyli od 100 do 280 cm, ale też dla specjalnych klientów znajdziemy choinki dużo wyższe - mówi nam Roman Stasiak z punktu w Mieszkowicach. 

Na plantacji w Mieszkowicach dzieci mogą zobaczyć konia fiordzkiego. 

Punkt sprzedaży choinek znajduje się zaraz przy plantacji na ulicy Plany 1, będąc w Mieszkowicach musimy kierować się w kierunku Gozdowic (droga wojewódzka nr 126) i dalej poprowadzą nas znaki. 

Na wybranie świątecznego drzewka można przyjechać z dziećmi ponieważ w punkcie znajduje się dodatkowa atrakcja - koń fiordzki w zagrodzie oraz przygotowane przysmaki dla konia - marchew, jabłka, którym każde dziecko osobiście może poczęstować zwierzaka. . 

Masz pytanie dotyczące choinki? Zadzwoń do Punktu Sprzedaży - ul. Plany 1 w Mieszkowicach, tel. 500 287 275 


Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.