Reklama [góra]Kolejne utrudnienia na drogach w regionie


Kilkadziesiąt minut muszą odstać kierowcy jadący do Gryfina od strony Chojny. Korek sięga aż do wiaduktu, wszystko przez samochody ciężarowe, które nie mogą podjechać pod wzniesienie na ulicy Armii Krajowej. To nie jedyne utrudnienie. 

Utrudnienia można napotkać również na drodze krajowej nr 31 w okolicach zjazdu do miejscowości Ognica (pomiędzy Lisim Polem i Widuchową). Tam ciężarówki skręcające w drogę wojewódzką nr 122 (kierunek Krajnik Dolny) również mają problem z wjazdem na wzniesienie.

Na drogach w regionie pracują już pługi i pługosolarki, obfite opady śniegu i śniegu z deszczem spowodowały, że jezdnie są śliskie.

Około godziny 14:00 informowaliśmy o utrudnianiach na trasie Chojna - Cedynia, gdzie pojazd ciężarowy również nie mógł podjechać pod wzniesienie, droga przez kilkadziesiąt minut była całkowicie zablokowana.

Stoicie w korku? Jesteś świadkiem zdarzenia drogowego lub utrudnienia? Posiadasz ciekawe informacje? Poinformuj o tym innych, zdjęcia i filmy możecie wysyłać na naszego facebooka lub bezpośrednio na adres redakcja@chojna24.pl. Dzwońcie również na nasz telefon dyżurny 721 355 465.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.