Drugie miejsce juniorów Orła na turnieju w Lipianach

Młodzi zawodnicy Orła Trzcińsko-Zdrój mogą do udanych zaliczyć występ w 49. Turnieju Juniorów o Puchar "Głosu Szczecińskiego", który został rozegrany w Lipianach.

W zawodach wzięły udział takie drużyny jak Flota Świnoujście, Orzeł Trzcińsko-Zdrój, Wicher Przelewice, Sęp Brzesko i Osadnika Myślibórz. Na turniej nie dojechała drużyna Unii Dolice.

Wszystkie zespoły rywalizowały w systemie "każdy z każdym". Zwycięzcą turnieju została Flota Świnoujście, która wygrała wszystkie mecze. Drugie miejsce zajął Orzeł Trzcińsko-Zdrój a trzecie Wicher Przelewice. Sęp Brzesko był czwarty a Osadnik piąty.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Karol Wierzbiński z Orła. Najlepszym bramkarzem wybrano Patryka Harkota z Floty, a tytuł króla strzelców zdobył jego kolega Kacper Falgowski.

Wyniki spotkań: Sęp - Wicher 0:2, Osadnik - Orzeł o:2, Flota - Sęp 4:0, Wicher - Osadnik 1:1, Orzeł - Flota 0:1, Sęp - Osadnik 1:1, Wicher - Flota 0:3, Orzeł - Sęp 0:0, Osadnik - Flota 0:5, Wicher - Orzeł 1:2.