Reklama [góra]

Zebranie sprawozdawcze koła wędkarskiego nr 7 "Rurzyca" w Chojnie


Walne zgromadzenie członków naszego koła wędkarskiego odbyło się 16 lutego 2018r. Samo zebranie przebiegało w myśl utartych wcześniej, a wymaganych przepisami schematów - wybór przewodniczącego, przedstawienie sprawozdań przez poszczególne komórki władz koła, głosowania itp. 

Chyba większość z nas czekała na dyskusję i wolne wnioski, których nigdy nie brakuje, a których pojawienie się świadczy o tym, że jesteśmy zainteresowani życiem naszej społeczności. Na samym początku naszego spotkania, odbyła się miła uroczystość. Otóż, mając na uwadze szczególne zasługi wynikające z działań na rzecz naszego stowarzyszenia, Srebrną Honorową Odznaką PZW została odznaczona koleżanka Urszula Nalborska, a Złotą Honorową Odznaką PZW z Wieńcami kolega Adolf Kiepura. Gratulujemy koleżance i koledze! 

Odznaki w imieniu Władz Związku wręczała koleżanka Prezes Koła Grażyna Nalborska. Na koniec zebrania odbyła się dyskusja, a więc koleżanki i koledzy mieli możliwość wypowiedzi na dowolny temat. Padały różne propozycje, których cześć została ujęta w formie wniosków i uchwał podejmowanych przez członków Walnego Zebrania, np. organizacja zawodów wędkarskich z okazji Święta Seniora lub zapraszanie na nasze zebrania dzierżawców wód w naszej okolicy. Najwięcej jednak uwag i krytycznych spostrzeżeń dotyczyło znacznego zmniejszenia wpływów koła z opłat składek członków na ochronę i zagospodarowanie wód PZW. Zebrani postawili diagnozę tego stanu rzeczy ufając, że władze Zarządu Okręgowego PZW zwrócą uwagę na postępujący proces i powrócą do dyskusji w tym temacie. Dziękujemy wszystkim przybyłym na nasze zebranie. A tych, którzy nie byli zachęcamy do włączenia się w prace naszego Koła.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.