Reklama [góra]

Ważna informacja dla kierowców! Przejazd kolejowy w Godkowie Osiedlu będzie zamknięty


W związku z remontem przejazdu kolejowego na Drodze Krajowej nr 31 (linii kolejowej 273 w km 293,211) w m. Godków, od dnia 04.04.2018 do dnia 16.04.2018, w/w przejazd zostanie zamknięty.

Komunikat o zamknięciu przejazdu pojawił się na stronach Urzędu Miejskiego w Moryniu i Urzędu Miejskiego w Chojnie, jego autorem jest firma PPU Dromo sp. z o.o., która wykonuje prace remontowe. 

Objazd wyznaczono następująco:

Tzw. "Duży Objazd" (objazd tranzytowy) - dla wszystkich rodzajów pojazdów prowadzi przez miejscowości: Chojna - Mętno - Cedynia - Moryń - Macierz - Wierzchlas. Z uwagi na ograniczenia tonażowe dla drogi powiatowej nr 1397Z zlokalizowane pomiędzy miejscowościami Mętno i Moryń, konieczne było wyznaczenie objazdu drogami wojewódzkim przez miejscowość Cedynia. Długość dużego objazdu wynosi 43,5 km .

Tzw. "Mały objazd" - dla pojazdów poniżej 8 ton prowadzi przez miejscowości: Chojna - Mętno - Moryń - Macierz - Wierzchlas. Mały objazd prowadzony jest drogą powiatową nr 1397Z łączącą bezpośrednio miejscowości Mętno z Moryniem z pominięciem miejscowości Cedynia, co znacznie skraca czas przejazdu. Długość małego objazdu wynosi 24 km.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.