Reklama [góra]

Znany nazwisko nowego trenera Orła Trzcińsko Zdrój


Borykający się w ostatnim czasie ze sporymi problemami Orzeł Trzcińsko Zdrój wychodzi powoli na prostą. Nowy zarząd wziął się ostro do pracy, właśnie przedstawiono nowego trenera zespołu seniorów, został nim były wieloletni zawodnik tego klubu: Andrzej Wojciechowski.

- Miejski Klub Sportowy Orzeł przeszedł ogólną metamorfozę zarówno na tle zarządu, składu personalnego drużyny seniorów ale także w strukturach trenerskich - informuje zarząd w komunikacie klubowym. 

Andrzej Wojciechowski był wieloletnim zawodnikiem Orła, opiekun grup młodzieżowych a od niedawna trener UEFA A. Andrzej urodził się 30 kwietnia 1980r. Od najmłodszych lat reprezentował Orła z małym epizodem w Błękitnych Stargard oraz Ogniwie Babinek. W 2007 r. świętował awans do V ligi, a w 2011 spadek do okręgówki. Nowy trener Orła posmakował już ławki trenerskiej wcześniej. Przez chwile opiekował się zespołem Zrywu Góralice. Teraz stanie przed niewątpliwie trudniejszym zadaniem - utrzymać zespół Orła w piłkarskiej klasie okręgowej.

Działacze klubu i zawodnicy wierzą, że nowa twarz zespołu wywalczy w tabeli odpowiednie miejsce.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.