Reklama [góra]

/center>

Dwa dni z motocrossem w Chojnie [foto] [wyniki]


Za nami dwa pełne emocji dni z motocrossem w Chojnie, w miniony weekend, 14 i 15 kwietnia na torze odbyła się 1 runda Mistrzostw Polski MX Quad oraz Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej w Motocrossie. 

W wyścigach quadów niewiele do podium zabrakło Kamilowi Wolickiemu z Klubu Motorowego w Chojnie. W pierwszym wyścigu dojechał na 10. miejscu, w drugim znacznie się poprawił i na mecie zameldował się 12 sekund po pierwszym zawodniku. W klasyfikacji generalnej zajął 4. miejsce, do medalu zabrakło zaledwie trzech punktów.

MX Quad Open - klasyfikacja indywidualna zawodów

1. Kacper Mieszkowski - WKM Wschowa
2. Roman Gwiazda - KM Cross Lublin
3. Artur Szczebak - KM Cross Lublin
-------------------
4. Kamil Wolicki - KM Chojna
20. Jacek Woźniak - KM Chojna

MX1C - klasyfikacja indywidualna zawodów

1. Kamil Majorczyk - WKM Wschowa
2. Dominik Kaźmierczak - WKM Wschowa
3. Kacper Matecki - KM Szczecin
-------------------
8. Paweł Adamczyk - KM Chojna
16. Robin Puhlmann - KM Chojna
18. Krzysztof Perużyński - KM Chojna
22. Chris Seiffert - KM Chojna
24. Krzysztof Lichota - KM Chojna
34. Artur Lemieszek - KM Chojna
37. Rafał Trzciński - KM Chojna

MX2C - klasyfikacja indywidualna zawodów

1. Dawid Słaby - KSM Bry Tech Racing Lubin
2. Karol Pawlak - MKS Nekla
3. Lubomir Sobol - KM Chojna
-------------------
23. Paweł Stachera - KM Chojna
34. Grzegorz Ratajczak - KM Chojna
41. Kamil Zubrzycki - KM Chojna

MX65C - klasyfikacja indywidualna zawodów

1. Filip Seniuk - Ostrowski Klub Motocrossowy
2. Maksymilian Wołek - WKM Więcbork
3. Karl von Głowacki - KM Szczecin

MX85C - klasyfikacja indywidualna zawodów

1. Kacper Chrostowski - KM Chojna
2. Franciszek Karczewski - Motoklub Oborniki 
3. Damian Ratajczak - Racing Club Leszno
-------------------
6. Jakub Szymański - KM Chojna

MX Junior - klasyfikacja indywidualna zawodów

1. Wiktor Jasiński - Automobilklub Gorzowski
2. Damian Ślugaj - Człuchowski AutoMotoKlub Poltarex
3. Alex Banaszak - Niemcy
-------------------
13. Jakub Łotowski - KM Chojna
14. Paweł Zarzecki - KM Chojna
15. Jakub Wysoczański - KM Chojna
17. Mikołaj Strychanin - KM Chojna

MX Kobiet - klasyfikacja indywidualna zawodów

1. Justyna Melech - LSM Bry Tech Racing Lubin
2. Karolina Jasińska - Automobilklub Gorzowski
3. Anna Oleśniewicz - WKM Wschowa

MX Open - klasyfikacja indywidualna zawodów

1. Gleb Schevchenko - Rosja
2. Maksim Kraev - Rosja
3. Igor Zienkiewicz - WKM Wschowa
-------------------
19. Janusz Puhlann - KM Chojna

MX Masters - klasyfikacja indywidualna zawodów

1. Radosław Matuszczak - MKS Nekla
2. Dariusz Przybysz - Klub Motocross Polska Dobromil
3. Andrzej Szalbierz - MKS Nekla
-------------------
14. Rafał Trzciński - KM Chojna
15. Toni Roth - KM Chojna
22. Dawid Orzechowski - KM Chojna
26. Marian Augustyn - KM Chojna
30. Andre Seiffert - KM Chojna
31. Wiesław Rataj - KM Chojna
33. Stanisław Żytecki - KM Chojna
35. Łukasz Kugler - KM Chojna



Zobacz zdjęcia z soboty - dzień I



Zobacz zdjęcia - galeria nr 3 - fot. Marta Zator

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.