Reklama [góra]

Julia Zawadzka zaśpiewa w finale wojewódzkim Przeglądu Piosenki Dziecięcej i Estradowej


W sobotę 21 kwietnia w Gryfińskim Domu Kultury odbył się Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Estradowej.

Na scenie zaprezentowali się młodzi wokaliści z Gryfina, Trzcińska-Zdroju i Widuchowej. Wykonawcy prezentowali jeden lub dwa przygotowane utwory. Ich występy oceniało jury złożone z instruktorów oraz prowadzącego przegląd Piotra Ostrowskiego.

Laureatką przeglądu została Julia Zawadzka ze szkoły podstawowej w Widuchowej. Nasz dziennikarz rozmawiał z Julą.

W Powiatowym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Estradowej w Gryfinie brałam już udział kilkakrotnie. Za każdym razem otrzymywałam wyróżnienie z kwalifikacją do przeglądu wojewódzkiego który kończyłam z nagrodą wyróżnienia lub Laureata. Ponieważ przez poprzednie dwa lata nie bralam udziału w tym przeglądzie postanowiłam, że w tym roku zaprezentuje się i w sobotę 21 kwietnia wystąpiłam z dwiema piosenkami ("Nieznajomy" - Dawida Podsiadło, "Byłam Różą" - Kayah). Bardzo lubię śpiewać. Sprawia mi to ogromną przyjemność i radość a każdy mój występ sobie cenię bo jest to dla mnie nowe wyzwanie i kolejne doświadczenie - powiedziała nam Julia Zawadzka o Powiatowym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Estradowej

Przegląd wojewódzki odbędzie się 9 i 10 czerwca w Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie. Spośród Laureatów przeglądu wojewódzkiego zostaną wybrani wykonawcy do konkursu "Talent Roku" , którego koncert odbędzie się 16 czerwca 2018 r. w Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie.

fot. dost. / Zbigniew Włodarczyk / Gazeta Gryfińska

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.