Reklama [góra]

Nowy wóz dla jednostki straży rybackiej


Jednostka społecznej Straży Rybackiej powiatu gryfińskiego funkcjonująca przy kole wędkarskim nr. 84 PZW ODRA Chojna w najbliższym czasie powinna otrzymać nowy samochód terenowy marki Mitsubishi, który w znacznym stopniu powinien ułatwić pracę strażnikom rybackim a w szczególności usprawnić walkę z kłusownictwem. 

Wszystko to za sprawą podpisanej umowy pomiędzy Prezesem Zarządu Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Szczecinie Grzegorzem Rogalewiczem i Skarbnikem Okręgu Stefanem Dembek a Wicemarszałkiem Jarosławem Rzepą i Tomasz Sobieraj, którzy złożyli swoje podpisy pod bardzo ważną umową. Zachodniopomorski Urząd Marszałkowski poprzez Stowarzyszenie "WIR", czyli Wiejską Inicjatywę Rozwoju przyznał dofinansowanie w wysokości ponad 170 tysięcy złotych, z czego ponad 147 tysięcy pochodzi z Unii Europejskiej. 

To nie jedyna dobra wiadomość, która dotyczy strażników rybackich powiatu gryfińskiego. W najbliższym czasie patrole społecznej straży rybackiej będą nad wodą prowadziły rutynowe kontrole w nowym umundurowaniu a wszystko to dzięki środkom które udaje się pozyskiwać na tego rodzaju cele. ( mówi. Prezes Koła Paweł Bucyk ). Kolejnym bardzo ważnym celem który sobie stawiamy jako Zarząd koła Odra Chojna to możliwość pozyskania Drona z kamerą termowizyjną na potrzeby powiatowej jednostki SSR.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.