Odra w smutku, Morzycko w euforii - za nami piłkarska środa w regionie [foto] [video]

Za nami piłkarska środa w naszym regionie, mecze zostały rozegrane w ramach zaległej kolejki wojewódzkiej okręgówki i IV ligi.

W Chojnie podopieczni Grzegorza Michasiuka spotkali się z jedną z rewelacji Ogniwem Babinek, zespół prowadzony jest przez grającego trenera Rafała Gnapa. Spotkanie od pierwszej minuty należało do gości, którzy dominowali na boisku w Chojnie przez 45 minut, skutkiem dobrej gry były dwa gole dla Babinka (Kreft, Kaniecki).

Po przerwie zrobiło się nerwowo, zimnej głowy zabrakło Filisowi, który za nie sportowe zachowanie otrzymał drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną. Goście wykorzystali osłabienie i zdobyli trzecią bramkę. Miejscowi kibice przecierali oczy ze zdumienia, ale tablica wyników nie kłamała, Odra po goli Kuzia przegrywała 0-3.

Sztab szkoleniowy biało-zielonych zmienił taktykę i zaczął dokonywać zmian, co dało efekt w postaci gola Milewskiego na 1-3. Babinek niestety szybko odpowiedział. Gracze z Chojny mieli jeszcze chęć na zmianę rezultatu czego skutkiem był gol na 4-2 już w doliczonym czasie gry.

Zobacz zdjęcia na naszym profilu na Facebooku

Morzycko Moryń u siebie rozgromiło Osadnika Myślibórz, mecz zakończył się rezultatem 4-0. Po dwie bramki zdobyli Blasius i Andrzejewski.

W sobotę Odra zmierzy się na wyjeździe z Zorzą Dobrzany. Klub z Morynia zagra ponownie przed własną publiczności, rywalem będzie Gryf Polanów.