Reklama [góra]Akcja antyterrorystów w środku miasta [foto] [video]Zamaskowani policjanci z bronią dokonali zatrzymania co najmniej jednej osoby. Do spektakularnej akcji doszło na skrzyżowaniu ulic 1 Maja i Józefa Piłsudskiego w Myśliborzu. Nie wiadomo czy akcja ma związek z czwartkowym napadem na znajdujący się w pobliżu market. 


Po godz. 18:00 bus marki Volkswagen i terenowy Ford Ranger zajechali drogę kobiecie, która jechała autem marki Renault Laguna na międzyrzeckich tablicach rejestracyjnych. Z dwóch aut wyskoczyli zamaskowani policjanci z bronią, za chwilę pojawiły się kolejne nieoznakowane radiowozy.Nie wiadomo czy akcja ma związek z napadem na market, który znajdował się w pobliżu, o tym zdarzeniu pisaliśmy wczoraj jako pierwsi. Skontaktowaliśmy się z biurem prasowym Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, policja na obecną chwilę nie udziela żadnych informacji. 

Zatrzymana została młoda kobieta, która prowadziła osobowe Renault, na miejscu oględziny auta przeprowadzali technicy kryminalni. 

Cała akcja była spektakularna, natychmiast wokół pojawiło się wielu gapiów. Na miejscu byli również nasi reporterzy.


Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.