Gryfinianin triumfuje w kolejnych zawodach Zachodniej Ligi MTB, tym razem w Policach [foto]

Gryfinianin Filip Hasse wygrał maraton MTB w Policach, była to czwarta odsłona Zachodniej Ligi MTB. Kolarz rywalizowali w wyścigach na dystansach 8 km, 20 km i 40 km.

W wyścigu Mega na dystansie 40 km zwyciężył Filip Hasse przed Pawłem Piotrowiczem i Przemysławem Janikiem. Wśród kobiet najszybsza była Milena Mila przed Małgorzatą Lewandowską i Małgorzatą Gryszczak.

W zawodach startowali między innymi kolarze z Bike Team Chojna - Adrian Sobieralski, Tomasz Wiatrzyk i Jan Kozłowski. W kategorii P2 (rodzic + dziecko) 3. miejsce zajęła Agnieszka Kujawska i Igor Kujawski.

Organizatorzy nie podali jeszcze wszystkich dokładnych wyników z powodu awarii podczas zawodów.