Reklama [góra]Krzysztof Chmielewski został zamordowany, nowe informacje w sprawie śmierci gryfińskiego podróżnika


Podróżnik z Gryfina nie zginął w wyniku wypadku a został zamordowany. Podobny los spotkał niemieckiego podróżnika, którego ciało znaleziono kilka dni później, niedaleko miejsca odnalezienia zwłok Polaka. 

- Polski podróżnik Krzysztof Chmielewski, którego ciało znaleziono w Meksyku, został zamordowany – potwierdza tamtejsza prokuratura, która wcześniej mówiła o wypadku. Informacja nadeszła po tym, jak miejscowe media nagłośniły ustalenia prawnika, który poinformował, że zwłoki zmarłego były pozbawione głowy i stopy - informuje Wprost.

Chmielewski zginął prawdopodobnie od ciosu w głowę, a niemiecki podróżnik został dwukrotnie postrzelony w głowę. Dodatkowo ciało Polaka zostało pochowane bez zgody rodziny. 

Wstępnie mówiło się o wypadku, z tą wersją nie zgadzał się lokalny prawnik i przyjaciele gryfinianina. Po nagłośnieniu sprawy przez media na całym świecie śledztwo przejęła tamtejsza prokuratura generalna. 

Kontakt z Krzysztofem Chmielewskim urwał się 19 kwietnia, podróżował na rowerze z Kanady do Argentyny, jego ciało odnaleziono pod koniec miesiąca, pisaliśmy o tym w artykule Gryfiński podróżnik ofiarą morderstwa? Makabryczne informacje z Meksyku.


fot. facebook

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.