Reklama [góra]

Dzień Dziecka w Lisim Polu i w RurceW sobotę 2 czerwca w Lisim Polu odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka, z kolei w Rurce świętowano następnego dnia.

Ze względu na deszczową pogodę festyn w Lisim Polu przeniesiono do sali wiejskiej. Uczestnicy zajęć Świetlicy Środowiskowej przygotowali niespodziankę w postaci inscenizacji pt. „Jaś i Małgosia”. Były gry, zabawy z chustą oraz malowanie twarzy i zaplatanie kolorowych warkoczyków. Koło Gospodyń Wiejskich przygotowało ciasto. Największą atrakcją był Turniej Football Darts, który rozpoczął sołtys M. Lisiecki strzałem w sam środek tarczy. Dzieci drużynowo i indywidualnie trafiały w tarczę, zdobywając punkty za celność i technikę. Wszyscy przy tym świetnie się bawili.

Również w Rurce przez kilka godzin dzieci uczestniczyły w grach i zabawach przygotowanych przez Centrum Kultury w Chojnie. Nie zabrakło popcornu i kiełbasek z grilla, a największą atrakcją był zamek dmuchany. Wychowawczyni Świetlicy Środowiskowej przygotowała dla dzieci niespodzianki balonowe. Dodatkową atrakcją było malowanie twarzy. Najwięcej emocji wzbudził wyrównany Turniej Przeciągania Liny, który wygrała ekipa męska. Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały od Pani Sołtys W. Śniechowskiej słodkie niespodzianki.

Organizatorzy dziękują sołtysowi M. Lisieckiemu, M. Grabowskiej, R. Białas, J. Mazur, S. Szuszkiewicz, M. Cholewie, P. Cholewie, Kołu Gospodyń Wiejskich, OSP w Lisim Polu, dzieciom ze Świetlicy Środowiskowej, a przede wszystkim pracownikom Centrum Kultury w Chojnie.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.