Reklama [góra]

Gwiazdy disco polo zawitają do Mieszkowic [video]
Wielkimi krokami zbliżają się Dni Mieszkowic 2018. W tym roku organizatorzy stawiają na muzykę disco polo. 

Na wydarzenie zapraszają Burmistrz Mieszkowic oraz organizator Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Mieszkowicach. Współorganizatorem jest Gmina Mieszkowice.

Koncerty odbędą się w sobotę 30 czerwca. W programie zaplanowano m.in. występy dzieci i młodzieży oraz dyskotekę pod gwiazdami.

Przedstawiamy sylwetki tegorocznych zespołów

Classic – muzykę disco polo tworzy od 1992 r., nie schodząc od tego czasu z polskich scen oraz będąc wymienianym w każdym zestawieniu jako jeden z najlepszych bandów tego gatunku.

W czasie swojej działalności scenicznej wydał 12 albumów, na których znalazły się takie hity, jak: „Jolka, Jolka”, „Hej, czy Ty wiesz”, „Zabrałaś mi lato” czy „Jeszcze dzień, najwyżej dwa”.

Członkowie zespołu
 • Mariusz Winnicki – wokal, gitara akustyczna
 • Robert Klatt – wokal, keyboard
 • Waldemar Orłowski – wokal, gitara prowadząca
 • Piotr Strycharski – instrumenty klawiszowe
 • Sebastian Dorosiewicz – perkusja
 • Mieczysław Grubiak – saksofon, instrumenty perkusyjne
 • Jacek Kalwas – akustyk.

Coolers – zespół istnieje od 2012 roku, kiedy to zadebiutował piosenką „Wiem, że Ciebie chcę”, w której gościnnie wystąpił Norbi. Utwór utrzymany w konwencji muzyki klubowej przysporzył zespołowi rzeszę fanów. Dzięki temu Coolers zagrał m.in. na Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie i w Iłowie na XX-leciu zespołu Classic, gdzie wykonał własną interpretację znanego przeboju „Jolka, Jolka”. Największe hity grupy to: „Wiem, że Ciebie chcę” (feat. Norbi), „Przyjaciele” (feat. Mario Bischin &Norbi), „Wino”.


Etna  media obwołały ją królową tego gatunku muzycznego po brawurowym występie w listopadzie 2007 r. w Sali Kongresowej w Warszawie.

Wokalistka rozpoczęła swoją karierę muzyczną w 2002 r., wydając debiutancki album pt: „Lawa”. Znalazło się na nim 11 utworów w stylu muzyki tanecznej i dance.

Absolwentka Państwowego Ogniska Baletowego, laureatka II miejsca w Wojewódzkim Konkursie Tańca Disco.

Uczęszczała do Liceum Muzycznego w klasie śpiewu i perkusji. Ukończyła studia wyższe, zdobywając tytuł magistra, w Instytucie Zarządzania i Marketingu przy Politechnice Białostockiej. Otrzymała wyróżnienie w Wiośnie Literackiej.

Jest autorką tekstów swoich piosenek, jak również niektórych kompozycji. Ostatnio media poświęcają sporo uwagi artystce: TVN, Radio ESKA, Super Express, Polsat, Tina, TV4, Onet.pl, Polsat2.

Teledyski i wywiady Etny gościły w licznych programach wspomnianych stacji telewizyjnych, jak również w wielu rozgłośniach radiowych.


Przedstawiamy pełny program imprezy

15.00 Kolorowy zawrót głowy  gry, zabawy, konkursy, warsztaty artystyczne

16.00  bajka dla dzieci „Calineczka” Teatr KRAK  ART Kraków

17.00 – koncert dzieci i młodzieży laureaci konkursu „Śpiewać każdy może

17.00  festiwal Kulinarny Kół Gospodyń Wiejskich „Nasze najlepsze...

18.00  koncert zespołu DOBRAWA

18.30  wystąpienie Burmistrza Mieszkowic i wręczenie wyróżnień Zasłużony dla Gminy Mieszkowice

19.00  blok gwiazd muzyki
 • Zespół coverowy
 • Coolers
 • Etna
 • Classic
 • Zespół coverowy
24.00 - 2.00 – dyskoteka pod gwiazdami DJ Redem

Ponadto w programie znajdą się wystawy oraz stoiska promocyjne jednostek gminnych i stowarzyszeń Warsztaty Terapii Zajęciowej w Goszkowie, zawody piłkarskie, zawody wędkarskie oraz atrakcje dla dzieci (zamki dmuchane).

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.