Reklama [góra]

Ligowe rozgrywki piłkarskie nie przestają zaskakiwać


Ligowe rozgrywki piłkarskie nie przestają zaskakiwać lokalnych kibiców w miniony weekend aż pięć spotkań zostało oddane walkowerem.

Wojewódzka Okręgówka 

Odra Chojna nie pożegnała się ze swoim fanami. Na ostatni mecz przed własną publicznością nie stawił się rywal Wicher Brojce. 

Chojeński zespół cała sytuację skomentował za pośrednictwem portalu społecznościowego. – Wicher Brojce wywiesił białą flagę. Oficjalnie nie przyjadą do Chojny na mecz. Czytamy w komunikacie.

A-klasa 

Piłkarze Piast Piaseczno nie pojawili się w Lisim Pole by rozegrać tam mecz z tamtejszym Chrobrym.Goście wydali krótki komunikat w tej sprawie.

Dzisiejszy mecz z powodów technicznych został odwołany!!!

Stracie pomiędzy Grot Gardno a Zjednoczni Kurzycko również się nie odbył ekipa z Kurzycka nie stawiła się na spotkanie.

Do kolejnego walkowera doszło w pojedynku  Zootechnik Kołbacz kontra Orzeł Grzędzice  w tym przypadku Orzeł poinformował o brakach kadrowych.

Historii nie rozegranych spotkań ciąg dalszy tym razem Iskra Banie - Merkury Nowogródek Pomorski trzy punkty na koncie gospodarzy.

Do jeszcze inne akcji podczas minionego weekendu doszło podczas meczu Goplana Żabów - Stal Lipiany. Drużyna z Żabowa nie wyszła na drugą części spotkania przy stanie 0-3 dla gości.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.