Reklama [góra]

Mateusz: cały przedział, w którym akurat siedziałem, zaczął się gnieść [foto] [video]


 Cały przedział, w którym akurat siedziałem, zaczął się gnieść  relacjonuje nam świadek dzisiejszego tragicznego zdarzenia. 

W pobliżu miejscowości Radziszewo doszło do poważnego wypadku z udziałem pociągu osobowego i ciężarówki. Kierowca pojazdu ciężarowego zginął na miejscu, a maszynista jest w bardzo ciężkim stanie.

800 170 010 – Infolinia Centrum Zarządzania Kryzysowego dla rodzin osób poszkodowanych.

W zdarzeniu aż 27 osób zostało poszkodowane, 7 pasażerów zostało bardzo ciężko rannych.


 Doszło do zderzenia pociągu osobowego relacji Szczecin Główny  Zielona Góra z samochodem ciężarowym przewożącym drewno. Według aktualnych ustaleń, w wyniku tego wypadku ok. 22 osób odniosło obrażenia ciała, a jedna osoba niestety nie żyje. U siedmiu osób stan ciała wobec obrażeń został określony jako poważny – mówi nam rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie Grzegorz Klimek.

Na miejscu zdarzenia pracują prokurator oraz służby ratunkowe. Wszystkim poszkodowanym została udzielona pomoc medyczna.

 W pewnym momencie było słychać uderzenie i cały przedział, w którym akurat siedziałem, zaczął się gnieść – mówi nam Mateusz Cieślak, świadek nieszczęśliwego wypadku. – Miałem to szczęście, że przy mnie ten przedział się zatrzymał. Później widzieliśmy tylko panikę, próbę wydostania się jak najszybciej i smród. 
Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.