Reklama [góra]

Park w Chojnie kupiła firma... zarejestrowana dzień po przetarguTo, co dzieje się na rynku gminnych nieruchomości w Chojnie, śmiało można nazwać „wyprzedażą”. Niedawno pod młotek poszedł park na ulicy Wilsona – według plotek mówiło się o powstaniu tam budynków mieszkalnych. Dopiero teraz oficjalnie gmina poinformowała, kto został nabywcą nieruchomości. 

Blisko hektar atrakcyjnego terenu w centrum miasta kupiła firma Park Wilsona Inwestycje sp. z o.o., zarejestrowana dzień po wygranym przetargu. Spółka ma 5 tys. zł kapitału zakładowego, a jej prezesem jest znany na szczecińskim rynku pośrednik nieruchomości.

 Tak dla zainteresowanych. Tak nazywa się ten znany deweloper, który kupił park przy Wilsona. Zapraszam do KRS  zarejestrował się dzień po wygraniu przetargu!? Prezes prowadzi biuro nieruchomości...  poinformował na jednym z portali społecznościowych przewodniczący rady Piotr Mróz.

Gmina sprzedała teren dokładnie za 707 tys. zł. O sprzedaży parku i jego nabywcach nasz portal napisał jako pierwszy. Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.