Reklama [góra]Porady ekspertów, pokazy i promocja zdrowego trybu życia – kolejna edycja „Po Zdrowie Pod Platan” [foto]


Za nami kolejna edycja szkolnego festynu "Po zdrowie pod Platan". Organizatorem wydarzenia była Szkoła Podstawowa nr 2 w Chojnie.

Wydarzenie odbyło się po raz kolejny w parku niedaleko słynnego Platana Olbrzyma. Z roku na rok impreza cieszy się coraz większą popularnością. Jej celem jest promocja zdrowego trybu życia, a przede wszystkim popularyzacja zasad zdrowego odżywiania, ruchu i profilaktyki.

Po raz kolejny była możliwość skorzystania z porad ekspertów, obejrzenia występów artystycznych i pokazów klubów oraz stowarzyszeń sportowych z naszego regionu.


Podziękowania od organizoatorów

Mamy już 6 rocznicę wspólnego przedsięwzięcia. Nasz cel: promocja zdrowego trybu życia: prawidłowe odżywianie, ruch i profilaktyka - po raz kolejny, osiągnięty. W tym roku szczególną uwagę zwracaliśmy na profilaktykę raka. Odpowiednia dieta, ruch, zdrowy tryb życia, to coś, co może nas uchronić przed nim. Nam wszystkim zależy na zdrowiu, a przede wszystkim zdrowiu naszych dzieci. Podczas festynu skorzystać można było z porad specjalistów: dietetyczki, lekarzy, sanepidu, kosmetyczki - łącznie z małymi zabiegami upiększającymi :) a także Amazonek. Były rozgrywki sportowe, pokazy musztry wojskowej, strażackie, karate, ratownictwa medycznego, konkursy. Był z nami też ŚDS. Nadleśnictwo dało nam ciekawą lekcję przyrody. W tym dniu zaprezentowali się również nasi uczniowie w pokazach tanecznych i wokalnych. Nie zabrakło zdrowych i smacznych przekąsek. Pogoda dopisała! 

Pod platanem spotkaliśmy naszych przyjaciół, którzy od lat są z nami. Bardzo dziękujemy im za pomoc i zaangażowanie: Rodzicom, Nadleśnictwu Chojna, Małgorzacie i Tomaszowi Dorożyńskim - Yoga studio Moryń, Środowiskowemu Domu Samopomocy, Agnieszce Bondia - Gabinet Kosmetyczny Amelia, Iwonie Andrzejak - dietetyk, Stowarzyszeniu Amazonek, DKMS-owi, Tomaszowi Gibowskiemu, Jerzemu Kołaczykowi, Pawłowi Sławińskiemu, Chojna24.pl, igryfino, Bractwu Rycerskiemu, Szpitalowi św. Matki Teresy z Kalkuty w Dębnie, Państwu Łukasiewiczom, Mirosławowi Mościckiemu, Przedstawicielom Straży Pożarnej, Przedstawicielom Ratownictwa Medycznego, Sanepidowi, Zespołowi Szkół Ponadgimnazjalnych, Przedsiębiorstwu Usług Komunalnych, CK w Chojnie oraz wszystkim, którzy tego dnia byli z nami.


Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.Zobacz zdjęcia na naszym profilu na Facebooku

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.