Reklama [góra]

Boomcyk z Gryfina na Kocham Disco Festival w Boszkowie [video] [foto]


Niesamowita publiczność oraz niebywałe emocje towarzyszyły artystom muzyki disco polo podczas jednego z najpiękniejszych festiwali tej muzyki w Boszkowie.


Na scenie zaprezentował się nie jako debiutant, lecz jako artysta. Boomcyk zagrał koncert na Kocham Disco Festival w Boszkowie (woj. wielkopolskie). Ta niewielka miejscowość stała się ponownie stolicą tego gatunku muzyki. Artysta z Gryfina wystąpił przed takimi zespołami jak Playboys, Mario Bischin, Long & Junior czy Łobuzy.

Kocham Disco Festival– Jest tutaj przepięknie, można popływać sobie na rowerkach wodnych (...). Poza tym jest zawsze ciepło, świetna atmosfera, no i niesamowicie ludzie, którzy naprawdę chcą się bawić – mówi nam Edyta Folwarska, prezenterka telewizji Polo TV. – Chłopaki [Boomcyk – przyp. red.] dają radę. Moim zdaniem można ich spokojnie porównać do grupy Playboys, która również dzisiaj występowała na scenie. Jest tam wszystko. Żałuję tylko, że chłopaki nie są jeszcze aż tak rozpoznawalni.Jeszcze przed koncertem „artystów” na scenie zaprezentowali się „debiutanci”, którzy wykonywali po jednym swoim utworze. Pośród nich była formacja Energy Girl. W jej skład wchodzą dwie energiczne dziewczyny (Paulina i Karina), które są liderkami grupy. Jest również DJ (Łukasz) oraz perkusista (Przemek).

Edyta FolwarskaEdyta Folwarska od dziecka marzyła o pracy w mediach. Dzisiaj jest jedną z trzech twarzy największych muzycznych stacji  Polo TV. Oprócz tego prowadzi różne muzyczne festiwale związane z muzyką disco polo, wśród których są największy w Polsce festiwal muzyki tanecznej w Ostródzie oraz Kocham Disco Festival w Boszkowie. Na swoim koncie ma również mnóstwo świetnie poprowadzonych programów oraz wywiadów (m.in. z Britney Spears).


Spotkanie z Boomcykiem

W dniu koncertu Kamila w Boszkowie ekipa zatrzymała się w Chojnie. Tam możliwość spotkania się z artystą miała Agnieszka Dereń. Ta 23-letnia dziewczyna pochodzi z Pieńska (woj. dolnośląskie). Ma dziecięce porażenie mózgowe. Ekipa w ramach podziękowań za wizytę otrzymała wspaniały tort w kształcie gitary oraz pluszowego misia.

(poniżej zdjęcia ze spotkania Agi z Kamilem i zespołem)
Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.