Reklama [góra]

Kolejna inwestycja w gminie Gryfino [foto]


Gmina Gryfino oraz szczeciński oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad poinformowały o wspólnej realizacji inwestycji, polegającej na budowie kompleksowego połączenia chodnikiem Gryfina z Czepinem.

W magistracie odbyło się 31 lipca podpisanie listu intencyjnego w tej sprawie. Gmina Gryfino zobowiązała się do przekazania dyrekcji przygotowanego projektu budowlanego dotyczącego tej inwestycji do końca roku 2018. GDDKiA Szczecin podejmie starania, aby w przyszłym roku to zadanie zrealizować.

Ze strony gminy Gryfino w spotkaniu uczestniczył burmistrz Mieczysław Sawaryn wraz z zastępcą Tomaszem Milerem. GDDKiA o. Szczecin reprezentował dyrektor Łukasz Lendner oraz zastępca dyrektora Grzegorz Dziedzina.

– Chciałbym podkreślić to, że w procesie uczestniczyła również firma Jaeger. Otrzymaliśmy od nich częściowo opracowaną dokumentację, którą teraz uzupełnimy. To wkład w realizację publicznej inwestycji, za który chciałbym podziękować. Cieszę się z tej inwestycji, która znacząco poprawi bezpieczeństwo w tym rejonie – mówił burmistrz Mieczysław Sawaryn.

foto/Gryfino.pl

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.