Reklama [góra]

Piłkarskie trzęsienie ziemi w drużynie z klasy okręgowej


W poniedziałek 30 lipca odbyło się walne zebranie członków klubu Osadnik, podczas którego wybrano nowe władze. Drużyna z Myśliborza od wielu miesięcy zmaga się z kryzysem, nie chodzi tylko o grę ale również o zarządzanie. Kilka dni temu z funkcji zrezygnował prawie cały zarząd. 

Występująca w klasie okręgowej drużyna wydała na swoim fanpage'u klubowym specjalny komunikat w tej sprawie. Brzmi on następująco:

W wyniku dzisiejszego walnego zebrania członków klubu wybrano nowe władze MKS Osadnik. W skład zarządu weszli: Krzysztof Arszeluk, Zdzisław Drzewiecki, Paweł Kwapis, Łukasz Małowiecki i Przemysław Pakiet. Z tego grona w środę wieczorem zarząd wyłoni prezesa, wiceprezesa, sekretarza i skarbnika. Nową komisję rewizyjną tworzą: Szymon Pakiet, Kamil Poraziński i Mateusz Koroluk. Gratulujemy nowym władzom i dziękujemy byłemu prezesowi Ryszardowi Baranowiczowi za dotychczasową współpracę.

Inauguracja rozgrywek klasy okręgowej odbędzie się w sobotę 18 sierpnia. Osadnik spadał z IV ligi wielokrotnie, wcześniej zespół ratowały drużyny, które zrzekły się awansu, tym razem spadek okazał się definitywny. 

Źródło/fot. MKS Osadnik Facebook

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.