Reklama [góra]

Utrudnienia na DK31 niedaleko Lisiego Pola i DW124 w kierunku Cedyni


Bez chwili wytchnienia pracują dziś (tj. w czwartek 12 lipca) służby ratownicze. Fatalne warunki atmosferyczne powodują, że kierowcy muszą zachować szczególną ostrożność. Do kolejnych utrudnień doszło na drogach w regionie. 

Na drodze wojewódzkiej nr 124 pomiędzy Mętnem a Łaziszczami obsypała się skarpa – zwały piachu i błota zablokowały jeden pas ruchu. Na miejscu są dwa zastępy straży pożarnej i policja. Ruch odbywa się wahadłowo. 

Do kolejnego zdarzenia doszło przed godziną 17:00 na drodze krajowej nr 31 niedaleko Lisiego Pola. Na zakręcie przy zjeździe do miejscowości Polesiny auto wypadło z drogi. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Kierująca najprawdopodobniej nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, przez co auto wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Kierowcy muszą również uważać w okolicach Krzypnicy, gdyż doszło tam do zalania drogi. 

O tych dwóch zdarzenia poinformowali nas nasi czytelnicy – Krzysztof, Dawid i Justyna. 

Rano w artykułach Woda zalała ogródki działkowe i zniszczyła drogi oraz Mieszkańcy odcięci od świata. Droga spłynęła wraz z wodą informowaliśmy o innych zniszczeniach wywołanych przez obfite opady deszczu.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.