Reklama [góra]

XIX Integracyjny Bieg w Starym Objezierzu zakończony [wyniki] [dużo zdjęć]


Ponad 130 zawodników wystartowało w XIX Integracyjnym Biegu w Starym Objezierzu w gminie Moryń. Mężczyźni musieli pokonać dystans 10 kilometrów, zaś kobiety trasę o długości 5 kilometrów. 

Najszybciej na mecie pojawił się Łukasz Hryciuk z Dębna, który przebiegł wyznaczony dystans w czasie 34 minut i 3 sekund. Drugi był Andrzej Pańko z Widuchowej (34:48), a trzeci Tomasz Ossowski z Dębna (35:43). 

Wśród kobiet najszybsza była Barbara Pochranowicz z Dębna (czas 18:46), a tuż za nią metę przekroczyły Beata Białek z Żarczyna (19:05) i Nikolina Szurgocińską z Chojny (19:23). 


Poniżej publikujemy wyniki zawodników z naszego regionu.

Gmina Dębno
Hryciuk Łukasz – 34:03
Tomasz Osowski – 35:43
Paweł Osowski – 35:43 
Mirosław Wujda – 38:39
Seweryn Ślesicki – 39:17
Marek Mikietyn – 39:49
Grzegorz Kulbicki – 41:09
Grzegorz Prokop – 46:36
Rafał Jemczura – 47:29
Marcin Stefanowicz – 47:49
Józef Wydra – 50:31
Mirosław Sokól – 51:07
Marcin Szkwarek – 51:08
Wojciech Sokół – 51:09
Jan Kaczkowski – 55:29

Barbara Pochranowicz – 18:46
Katarzyna Wojtasik – 21:47
Iwona Batóg – 23:10
Aneta Wiatrowska – 24:17
Elżbieta Andrzejczak – 24:49
Katarzyna Sokół – 26:47
Karolina Kulbicka – 27:30

Gmina Widuchowa
Andrzej Pańsko – 34:48
Krzysztof Pawlewski – 49:23

Beata Białek – 19:05

Gmina Gryfino 
Robert Duchowski – 39:22
Maciej Mataj – 45:12
Arkadiusz Winkel – 45:36
Krzysztof Kaźmierczak – 46:56
Krzysztof Kulig – 46:58
Marek Waniewski – 46:59
Mirosław Podolak – 48:00
Mariusz Bernacki – 50:07
Adam Kobus – 50:36
Marcin Pruszanow – 50:38
Mateusz Sinkowski – 61:41
Adam Cieślak – 70:11
Karol Cieślak – 72:19

Monika Waniewska – 26:03
Izabela Podolak – 26:14
Helena Cieślak – 32:58
Katarzyna Góralska – 33:13
Joanna Kamińska – 33:14
Agnieszka Bernacka – 34:32

Gmina Moryń
Andrzej Trochimiuk – 40:24
Bartosz Kwaśniewski – 45:02
Jarosław Podgórski – 46:24
Mariusz Strelczuk – 48:09
Jarosław Bartyszak – 49:35
Wiesław Chomont – 55:18
Andrzej Lewicki – 55:19

Justyna Trochimiuk – 26:20
Ewa Orłowska – 26:34
Ewa Kucharczyk – 27:06
Marta Mikołajewska – 27:45
Kamila Tuzimek – 28:29
Dorota Bocianowska – 29:59
Natalia Zalewska – 34:33
Grażyna Kobus – 34:41
Iwona Jaz – 42:04

Gmina Mieszkowice 
Krzysztof Borucki – 40:49
Damian Nowacki – 40:52
Tomasz Gaweł – 43:36
Paweł Możdżeń – 45:20
Jan Kaczmarek – 48:10

Anita Siwoń – 25:40
Barbara Gaweł – 27:56

Gmina Chojna
Szymon Andrzejak – 41:46
Kamil Pitura – 44:54
Tomasz Bałachowski – 46:20
Krzysztof Madera – 46:28
Sławomir Jakubik – 48:08
Robert Bałachowski – 49:17
Krzysztof Czekalski – 49:26
Mieczysław Cichowski – 53:26
Krzysztof Błoniarczyk – 53:27
Edward Piotrowski – 60:05
Radosław Stec – 62:02
Dariusz Makowski – 62:03

Nikolina Szurgocińska – 19:23
Małgorzata Pitura – 24:12
Anna Surmacz – 25:02
Alicja Mikołajczyk – 27:40
Anna Dylewska – 30:29

Gmina Myślibórz
Leszek Lewandowski – 48:10

Małgorzata Niklas – 22:09

Gmina Cedynia
Roman Gasiewicz – 53:00

Anna Gasiewicz – 27:03

Gmina Banie
Elżbieta Nowacka – 30:25
Maria Duraj – 30:29
Dominika Biegas – 30:30.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.