Kamil Walków z pierwszym golem w drugiej lidze [video]

W sobotę 11 sierpnia zespół Pogoni Siedlce w czwartej serii gier spotkał się na wyjedzie z Rozwojem Katowice. W barwach gości wystąpił Kamil Walków pochodzący z naszego regionu.

O transferze Kamila do drugiej ligi pisaliśmy kilka tygodni temu. Talent z Boleszkowic zaczyna dobrze się czuć w ligowym klimacie, czego efektem jest bramka, którą zdobył podczas starcia z zespołem z Katowic.

Drużyna Kamila obecnie zajmuje 16 lokatę w tabeli na 18 ekip, więc nastoje przed spotkaniem były nie za ciekawe.

Do przerwy na tablicy wyników widniał wynik 2:0 dla gospodarzy, jednak od początku drugiej połowy goście ruszyli do nadrabiania strat.

W 66 minucie napastnik Paluchowski obsłużył Walkowa, który wykorzystał sytuację sam na sam. Kilka chwil później asystent zmienił się w egzekutora.

W 73 minucie po składnej akcji Siedlce doprowadziły do remisu. W końcówce, pomimo okazji z obu stron, ustalony wcześnie remis 2:2 nie uległ zmianie.

W sobotę 18 sierpnia już w piątej serii gier Pogoń zmierzy się u siebie ze Zniczem Pruszków. Zobacz skrót spotkania – bramka pada w 2:35.

– Jechaliśmy do Katowic po 3 punkty. Niestety, nie udało nam się wygrać. Pocieszające jest to, że potrafiliśmy się podnieść ze stanu 0:2 na 2:2 i w tym trzeba szukać pozytywów. A co do bramki, to było to premierowe trafienie na boiskach drugiej ligi. Jestem z tego powodu bardzo zadowolony i mam nadzieję, że na tym nie poprzestanę – powiedział sam zainteresowany w rozmowie z naszym dziennikarzem.

Źródło: mkppogonsiedlce.pl/pzpn.pl