Reklama [góra]

Karol Wierzbiński zawodnikiem Stilonu Gorzów


Pochodzący z Trzcińska-Zdroju 16-letni Karol Wierzbiński, wychowanek miejscowego klubu Orzeł Trzcińsko-Zdrój, przechodzi do Stilonu Gorzów.

Zarząd MKS doszedł do porozumienia z przedstawicielami Stilon Gorzów i młody piłkarz z naszego powiatu od teraz będzie reprezentował barwy Gorzowa.

Wierzbiński będzie rozgrywał mecze w ekipie juniorów w ramach rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów. W ten weekend ekipa juniorów Stilonu uda się do Chorzowa, by rozegrać mecz ligowy z Ruchem.

 Karolowi życzymy jak najwięcej minut na boisku, dużo goli oraz szybkiego skoku do kadry seniorów! Powodzenia, Karol!  czytamy na oficjalnym fanpage'u zespołu.

Poprosiliśmy o komentarz samego zainteresowanego. Oto, co powiedział:

– Zaczęło się to tak, że były testy sportowe do szkółki klubu ZKS Stilon. Po krótkich rozmowach z bratem oraz z tatą postanowiliśmy, że pojedziemy, zobaczymy, sprawdzimy swój poziom na tle takiego dobrego klubu. No więc pojechaliśmy – opowiada Karol. – Testy się odbyły i po krótkim czasie dostałem telefon, że zostałem przyjęty i już niebawem zaczynam treningi i pierwszy obóz sportowy w Zgorzelcu. 

– Przed obozem miałem kilka treningów, ale nie czułem się zbyt pewny na boisku. Wszystko zmieniło się na obozie, ciężka praca na nim dała swój skutek, poprzez to dostałem powołanie na sobotni mecz z Ruchem Chorzów, na który mam wyjazd już jutro. Mój klub moje odejście zaakceptował bardzo profesjonalnie i bez żadnych problemów zgodził się na transfer.

Na koniec Karol zwrócił się do Orła Trzcińsko-Zdrój:

Składam serdeczne podziękowanie dla zarządu A, szczególnie dla trenera Pana Andrzeja Wojciechowskiego za te wszystkie lata, które mnie przygotowywał, a było ich 6.

My również gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.