Reklama [góra]Paweł z Mieszkowic ożeni się z uczestniczką programu „Rolnik szuka żony”


Pamiętacie Małgorzatę i Pawła, sympatyczną parę młodych ludzi z 4. edycji programu Rolnik szuka żony? Paweł pochodzi z Mieszkowic i to właśnie jego wybrała rolniczka z Podlasia. Teraz para poinformowała, że planuje ślub. 

Małgorzata Sienkiewicz była uczestniczką programu „Rolnik szuka żony” emitowanego na kanale TVP 1 w 2017 roku. Sceny do tego telewizyjnego show były kręcone między innymi w Mieszkowicach i Bielinie. W programie wziął udział 25-latek z Mieszkowic – Paweł Borysewicz.

Rolniczka wybrała Pawła. Okazuje się, że kilka miesięcy po zakończeniu programu para darzy się coraz większym uczuciem, toteż właśnie poprzez media społecznościowe zapowiedzieli, że wkrótce się pobiorą.

 Nasz ślub i wesele już niebawem! Zawsze powtarzałam Pawłowi, że pierścionek zaręczynowy dla mnie ma małą wartość  obrączki to już jest moc! – czytamy we wpisie na Instagramie

Pozostaje nam tylko pogratulować i życzyć dużo szczęścia :-)


Kochani, rzadko wypowiadamy się na temat życia osobistego, aczkolwiek w świetle głosów Facebookowych, domysłów odnośnie naszych frywolnych planów życiowych, uroczyście oznajmiamy : nasz ślub i wesele już niebawem! Zawsze powtarzałam Pawłowi, że pierścionek zaręczynowy dla mnie ma małą wartość - obrączki to już jest moc! Choć zaręczyny to niewątpliwie był mega wzruszający moment. I oto niedługo nadchodzi ten wielki dzień, my już nie możemy się doczekać (mam nadzieję że nasi goście również)! A co do wspólnego życia - mieliśmy rok by z dala od szumu telewizyjnego zacząć realizować nasze małe marzenia, dziękujemy Wam za wsparcie :). I tak po zakończeniu programu wszystko poukładalo nam się jak klocki Lego.Rolnik Szuka Żony spełnił nasze marzenia - to już chyba magia tego programu! (wolelismy Wam powiedzieć to sami)
Post udostępniony przez Małgosia Sienkiewicz (@rolnikwszpilkach)

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.