Reklama [góra]

Sprawca rozboju zatrzymany w Dębnie



Policjanci z Komisariatu Policji w Dębnie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie rozboju.

Sprawca na jednej z ulic Dębna dokonał m.in. rozboju na mieszkance powiatu myśliborskiego, w wyniku czego pokrzywdzona utraciła saszetkę wraz z zawartością pieniędzy.

W ubiegłym tygodniu w godzinach popołudniowych funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Dębnie zatrzymali 32-letniego mężczyznę, mieszkańca gminy Dębno, podejrzanego o dokonanie rozboju.

Do zdarzenia doszło 29 lipca w Dębnie. Jak ustalili śledczy, sprawca przy użyciu siły dokonał zaboru saszetki wraz z zawartością pieniędzy na szkodę mieszkanki powiatu myśliborskiego. 32-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Następnie w trakcie wykonywanych czynności przyznał się do zarzucanych mu czynów opisanych w art. 280 par. 1 kodeksu karnego.

Funkcjonariusze po zebraniu całości materiałów przekazali je do Prokuratury Rejonowej w Myśliborzu z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

Prokurator po zapoznaniu się z materiałami przychylił się do złożonego wniosku o zastosowanie tymczasowego aresztu, przekazując całość materiałów do Sądu Rejonowego w Myśliborzu. Sąd Rejonowy w Myśliborzu po zapoznaniu się z materiałami zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

foto/archiwum 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.