Reklama [góra]

Ujawnili się pierwsi kandydaci na fotel burmistrza Trzcińska-Zdroju


Zbigniew Kitlas (na zdj. z lewej) i Bartłomiej Wróbel (z prawej) to dwójka kandydatów, która do tej pory potwierdziła start w wyborach na burmistrza gminy Trzcińsko-Zdrój. 

We wtorek ogłoszono termin wyborów i od tego momentu do 27 sierpnia u Komisarza Wyborczego w Szczecinie można rejestrować komitety wyborcze. Do 17 września będzie można rejestrować kandydatów. Pierwsze komitety wyborcze z naszego regionu już zostały zarejestrowane

Start w jesiennych wyborach w rozmowie z naszym dziennikarzem potwierdziła dwójka kandydatów, Bartłomiej Wróbel ma już nawet zarejestrowany swój komitet wyborczy, są już nawet pierwsze komentarze. 
– Kandyduję, ponieważ obserwując otaczającą nas rzeczywistość, zauważam konieczność zmian w wielu dziedzinach. Nierównomierny rozwój gminy, ogromne zadłużenie, zaniedbywanie podstawowych potrzeb mieszkańców oraz niewywiązywanie się samorządu ze swoich zadań własnych to wystarczające powody, które sugerują konieczność przeprowadzenia reform i zmian. Wierzę w rozkwit naszej gminy i wykorzystanie możliwości, jakie posiadamy. Dotychczasową pracą udowodniłem swoją rzetelność, kompetencje i pełne zaangażowanie. Liczę na Państwa głos, a Państwo możecie liczyć na mnie! – Bartłomiej Wróbel o swoim starcie w wyborach. 
Już w marcu informowaliśmy o przynajmniej trzech kandydatach na fotel burmistrza Chojny. Swój start potwierdzili Barbara Rawecka, Adam Fedorowicz i Piotr Mróz. 

W związku ze zbliżającymi się wyborami na naszym portalu uruchomiliśmy specjalną zakładkę Wybory 2018, gdzie będzie można znaleźć wszystkie informacje i artykuły dotyczące jesiennych wyborów samorządowych. Serwis znajduje się również pod adresem www.wybory.chojna24.pl.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.