Reklama [góra]

Kandydaci na radnych w gminie Banie [oficjalna lista]


W gminie Banie cztery komitety wyborcze zarejestrowały łącznie 51 kandydatów do Rady Gminy. To również jedyna gmina w powiecie gryfińskim, gdzie oprócz bezpartyjnych komitetów pojawiły się kandydaci reprezentujący partie polityczne. 

Według nieoficjalnych informacji o fotel wójta powalczy Arkadiusz Augustyniak (Inicjatywa Samorządowa) i Małgorzata Wojtyła (KWW Małgorzaty Wojtyły). Swoich kandydatów mogą jeszcze wystawić komitety Polskiego Stronnictwa Ludowego oraz Prawa i Sprawiedliwości. 

Poniżej publikujemy oficjalną listę kandydatów z podziałem na okręgi wyborcze. 

Okręg nr 1
Sołectwo Banie obejmujące część miejscowości Banie z ulicami: Bolesława Chrobrego, Brzozowa, Lipowa, Ogrodowa, Osadnicza, Sienkiewicza.


Tadeusz Kufel (KW Polskie Stronnictwo Ludowe)
Iwona Prybacka (KWW Inicjatywa Samorządowa)
Grażyna Senisz (KWW Małgorzaty Wojtyły)
Kazimierz Markiewicz (PiS)

Okręg nr 2
Sołectwo Banie obejmujące część miejscowości Banie z ulicami: Gdańska, Jagiellońska, Krótka, Mostowa, Polna, Różana, Strzelecka, Wincentego Witosa.

Wiesława Borna (KW Polskie Stronnictwo Ludowe)
Izabella Senda (KWW Inicjatywa Samorządowa)
Wojciech Surowiak (KWW Małgorzaty Wojtyły)
Agata Rembecka (PiS)

Okręg nr 3 
Sołectwo Banie obejmujące część miejscowości Banie z ulicami: Baniewicka, Ciasna, Dworcowa, Gryfińska, Plac Jagielloński, Plac 100-lecia Niepodległości, Skośna, Sportowa, Szkolna, Targowa, Leśna.


Leszek Borkowski (KW Polskie Stronnictwo Ludowe)
Joanna Osiewalska (KWW Inicjatywa Samorządowa)
Michał Kępa (PiS)
Izabella Bzowy (KWW Małgorzaty Wojtyły)

Okręg nr 4
Sołectwo Banie obejmujące część miejscowości Banie z ulicami: Grunwaldzka, Kunowska, Myśliborska, Plac 2 Marca, Plac Św. Floriana, Pocztowa, Sosnowa, Żwirki i Wigury.


Kazimierz Łukasik (KW Polskie Stronnictwo Ludowe)
Rafał Stańko (KWW Inicjatywa Samorządowa)
Bartosz Duraj (PiS)
Marcin Kuzioła (KWW Małgorzaty Wojtyły)

Okręg nr 5 
Sołectwo Tywica obejmujące miejscowość Tywica.

Zbigniew Góralski (KW Polskie Stronnictwo Ludowe)
Joanna Kamińska (KWW Inicjatywa Samorządowa)
Tomasz Rogaczewski (KWW Małgorzaty Wojtyły)

Okręg nr 6 
Sołectwo Dłużyna obejmujące miejscowość Dłużyna; Sołectwo Parnica obejmujące miejscowość Parnica; Sołectwo Piaskowo obejmujące miejscowości: Piaskowo i Skotniki.


Adam Walterowicz (KWW Polskie Stronnictwo Ludowe)
Agata Chmielewska (KWW Inicjatywa Samorządowa)
Anna Bietnat (KWW Małgorzaty Wojtyły) 

Okręg nr 7 
Sołectwo Piaseczno obejmujące miejscowość Piaseczno.


Andrzej Binkowski (KW Polskie Stronnictwo Ludowe)
Krystyna Pietrzyk (KWW Inicjatywa Samorządowa)
Wiesław Barward (PiS)
Lech Antkowiak (KWW Małgorzaty Wojtyły)

Okręg nr 8 
Sołectwo Kunowo obejmujące miejscowość Kunowo.


Ireneusz Rogala (KW Polskie Stronnictwo Ludowe)
Agnieszka Łępicka (KWW Inicjatywa Samorządowa)
Maria Dudek (KWW Małgorzaty Wojtyły) 

Okręg nr 9 
Sołectwo Babinek obejmujące miejscowość Babinek.

Jan Kamiński (KW Polskie Stronnictwo Ludowe)
Anna Gnap (KWW Inicjatywa Samorządowa)
Izabela Wilk (KWW Małgorzaty Wojtyły) 

Okręg nr 10 
Sołectwo Lubanowo obejmujące część miejscowości Lubanowo od nr 1 do nr 67.


Katarzyna Malik (KW Polskie Stronnictwo Ludowe)
Andrzej Kejs (KWW Inicjatywa Samorządowa)
Magdalena Wnuk (KWW Małgorzaty Wojtyły) 

Okręg nr 11
Sołectwo Lubanowo obejmujące część miejscowości Lubanowo od nr 68 do końca miejscowości oraz miejscowości: Otoki i Trzaski.


Anna Siwek (KWW Inicjatywa Samorządowa)
Ryszard Pokrywka (PiS)
Ewelina Doryń (KWW Małgorzaty Wojtyły) 

Okręg nr 12 
Sołectwo Rożnowo obejmujące miejscowość Rożnowo; Sołectwo Sosnowo obejmujące miejscowość Sosnowo.


Remigiusz Pawlak (KW Polskie Stronnictwo Ludowe)
Alicja Burzyńska (KWW Inicjatywa Samorządowa)
Agnieszka Ostrycka (KWW Małgorzaty Wojtyły) 

Okręg nr 13
Sołectwo Baniewice obejmujące miejscowość Baniewice.


Anna Sakowicz (KWW Inicjatywa Samorządowa)
Danuta Kubiak (PiS)
Bogdan Dąbrowski (KWW Małgorzaty Wojtyły)

Okręg nr 14
Sołectwo Swobnica obejmujące miejscowość Swobnica


Jolanta Klimczak (KW Polskie Stronnictwo Ludowe)
Katarzyna Tworek (KWW Inicjatywa Samorządowa)
Renata Miecznikowska (KWW Małgorzaty Wojtyły) 

Okręg nr 15
Sołectwo Dłusko Gryfińskie obejmujące miejscowość Dłusko Gryfińskie; Sołectwo Górnowo obejmujące miejscowość Górnowo.


Robert Miecznikowski (KW Polskie Stronnictwo Ludowe)
Katarzyna Nogal (KWW Inicjatywa Samorządowa)
Marek Kunowski (PiS)
Tomasz Polak (KWW Małgorzaty Wojtyły) 


W związku ze zbliżającymi się wyborami na naszym portalu uruchomiliśmy specjalną zakładkę „Wybory 2018”, gdzie będzie można znaleźć wszystkie informacje i artykuły dotyczące jesiennych wyborów samorządowych. Serwis znajduje się również pod adresem www.wybory.chojna24.pl.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.