Reklama [góra]

Obnażał się w miejscach publicznych. Usłyszał cztery zarzuty


Mężczyzna, który onanizował się i obnażał w miejscach publicznych, usłyszał cztery zarzuty. Postępowanie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Gryfinie.


O sprawie napisaliśmy jako pierwsi w artykule Zboczeniec onanizował się i obnażał w miejscach publicznych, po jej nagłośnieniu przez nasz portal służby błyskawicznie zajęły się mężczyzną.

 Prokuratura Rejonowa w Gryfinie nadzoruje postępowanie przeciwko podejrzanemu, który usłyszał cztery zarzuty, w tym między innymi zarzut dotyczący prezentowania małoletnim poniżej 15. roku życia treści pornograficznych. Mężczyzna został przesłuchany, a do sądu trafił wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy – informuje nas Joanna Biranowska-Sochalska, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Mężczyzna od dłuższego czasu wzbudzał niepokój mieszkańców. Patryk S. obnażał się, onanizował i załatwiał potrzeby fizjologiczne. Kilka dni temu otrzymaliśmy zdjęcie wykonane na placu zabaw, na którym podejrzany, spoglądając na bawiące się dzieci, miał erekcję. 

Obecnie mężczyzna przebywa w areszcie, we wtorek lub w środę na posiedzeniu sądu zapadnie decyzja o zastosowaniu tymczasowego aresztu.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.