Reklama [góra]

Zbliża się załamanie pogody. Wydano ostrzeżenie meteorologiczne dla regionu

Znalezione obrazy dla zapytania pogoda chojna24

Weekend rozpocznie się wietrznie. Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich wydział w Szczecinie wydało ostrzeżenie meteorologiczne pierwszego stopnia dla całego województwa zachodniopomorskiego.


W piątek 21 września od godz. 16:00 do 20:00 przewiduje się w naszym regionie wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 45 km/h, w porywach miejscami do 90 km/h, z zachodu i południowego zachodu. Prawdopodobieństwo tego zjawiska pogodowego wynosi 90%. Początkowo miejscami wystąpią też burze.

Ostrzeżenie meteorologiczne pierwszego stopnia oznacza warunki sprzyjające wystąpieniu niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych, które mogą powodować straty materialne oraz zagrożenie zdrowia i życia. Prowadzenie działalności w warunkach narażenia na działanie tych czynników jest utrudnione i niebezpieczne. Spodziewaj się utrudnień wynikających z prowadzenia działań w obszarze występowania zagrożenia, w tym opóźnień spowodowanych utrudnieniami w ruchu drogowym, zakłóceń w przebiegu imprez plenerowych lub możliwość ich odwołania. Zalecana ostrożność, potrzeba śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej

W związku z silnym wiatrem prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności, zwłaszcza na drogach.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.